13/06/2025
Jutro czeka mnie ostatni w tym roku reportaż komunijny. Będzie to jednocześnie ostatni reportaż, jaki wykonam, bo od dłuższego czasu zbieram się, by powiedzieć głośno, że podjęłam decyzję o zakończeniu działalności fotograficznej.
Ten sezon, choć krótki, był dla mnie ogromnym wyzwaniem i wiele mnie kosztował. Cieszę się, że większość sesji oddana, wszystko w ustalonym terminie, kilka jeszcze się obrabia, ale dotrzymam danego słowa i będzie ogarnięte. A potem odpoczynek, zwolnienie tempa.
Czy kiedyś wrócę - nie wiem :) Na razie fanpage i profil na IG zostawiam, choćby dla samej siebie, żeby czasem zajrzeć i przypomnieć sobie spotkania z Wami ❤
Dziękuję za czas z Wami, za każdą sesję, za każde serducho, komentarz. Wiele to dla mnie znaczyło, tym bardziej, że na początku bardzo brakowało mi wiary w siebie :)
❤❤❤