Agata Pajszczyk Fotografia

Agata Pajszczyk Fotografia Cześć! Miło, że tu jesteś :)
Rozgość się i obejrzyj moje prace. Zapraszam!

Pierwszy ślub tego sezonu. Jak ja na to czekałam. 🥹 Dekoracje, bukiet, papeteria:  Suknia ślubna: .slubny.violetta Garni...
12/05/2026

Pierwszy ślub tego sezonu.
Jak ja na to czekałam. 🥹

Dekoracje, bukiet, papeteria:
Suknia ślubna: .slubny.violetta
Garnitur:
Makijaż:
Fryzura:
Pan Młody:
Panna Młoda, tort, słodki stoł:

Wiedzieliście? Ja nie fotografuję tylko ślubów. Fotografuję po prostu ludzi - w każdej wersji i momencie ich życia 🫶 Two...
21/04/2026

Wiedzieliście?

Ja nie fotografuję tylko ślubów. Fotografuję po prostu ludzi - w każdej wersji i momencie ich życia 🫶

Tworzę pamiątki, wspomnienia, upominki, dla niektórych prowadzę zdjęciowe terapie, dla innych jestem małą odskocznią od codziennego zgiełku i zabiegania.

Bo fotografia ludzi… to tak naprawdę opowieść o konkretnym człowieku i jego historii. Olu, dziękuję że mogłam uwiecznić Twoją 🫶

Jak to Waszym zdaniem jest? To, kim jesteś, definiuje Twoją pracę, czy Twoja praca, definiuje kim jesteś? U mnie to się ...
06/02/2026

Jak to Waszym zdaniem jest?

To, kim jesteś, definiuje Twoją pracę, czy Twoja praca, definiuje kim jesteś?

U mnie to się wszystko mocno wiąże!
To, JAKIE robię zdjęcia i JAK pracuję zdecydowanie jest powiązane z moim charakterem, zainteresowaniami i wrażliwością na świat.

Tworzę te posty „o mnie”, bo szczerze wierzę, że jak poznacie bliżej mnie, to w pełni poznacie i zrozumiecie moje prace.

Widzicie to pierwsze zdjęcie? To właśnie taki moment dla siebie powinniście móc znaleźć podczas Waszego dnia ślubu. A na...
26/01/2026

Widzicie to pierwsze zdjęcie?

To właśnie taki moment dla siebie powinniście móc znaleźć podczas Waszego dnia ślubu. A najlepiej kilka takich momentów, kilka chwil.

Ja wiem, że dużo się tego dnia dzieje, że „trzeba” z każdym porozmawiać, zatańczyć, podejść do stolika, sprawdzić czy wszystko gra. Ale wiecie… no właśnie wcale nie trzeba.

Ogromnie łatwo jest się dać ponieść temu chaosowi. Ale to nie ten chaos jest najważniejszy. Najważniejsze są dwa serca, które do tej burzy emocji doprowadziły. I niech te dwa serca znajdą w tym dniu chwile na zatrzymanie się, spojrzenie sobie w oczy i uświadomienie sobie jak wspaniałe rzeczy właśnie się dzieją 🥹🫶

Na zdjęciach piękny dzień Wiktorii i Marcela.
Miejsce:
Film: .fotofilm
DJ:

🤍

Klimat tej sesji to totalnie coś, co czuję całą sobą. Moje nastoletnie lata spędziłam na oglądaniu filmów typu Duma i Up...
22/01/2026

Klimat tej sesji to totalnie coś, co czuję całą sobą. Moje nastoletnie lata spędziłam na oglądaniu filmów typu Duma i Uprzedzenie, Wichrowe Wzgórza czy Rozważna i Romantyczna. Z tego klimatu widziałam już chyba wszystko! Dlatego tak bliskie mi są te romantyczno-filmowe ujęcia, z nutą powagi, lejące welony, retro koronki, delikatne światło i to wszystko pośród ścian z duszą.

A jak ktoś z Was marzy o zrealizowaniu ujęć jak z finałowej sceny Dumy i Uprzedzenia, to wstanę nawet o 4 nad ranem dla efektu!

Jestem ogromnie ciekawa - tylko ja mam starą duszę, czy są tu jeszcze osoby o podobnych zamiłowaniach? 🫶

P.S. Tak, Duma i uprzedzenie i zombie też widziałam.





Cześć!Kilka faktów o mnie, które kształtują to, co tu zobaczysz.Bardzo mi miło, że wpadliście na mój profil i mogę się ...
19/01/2026

Cześć!

Kilka faktów o mnie, które kształtują to, co tu zobaczysz.

Bardzo mi miło, że wpadliście na mój profil i mogę się Wam przedstawić!
Jestem Agata — fotografuję śluby i sesje rodzinne.

Jestem fotografem czujnym i wrażliwym, widzącym emocje w rzeczach na pozór niewzruszonych.
Nieraz uronię łezkę na Waszym ślubie albo wzruszę się podczas sesji rodzinnej. Ja po prostu każdą z tych chwil przeżywam razem z Wami!

Wszystkie te emocje — moje i Wasze — odnajdziecie później na moich zdjęciach.

Jeśli chcecie mnie poznać bliżej, jest to tylko pierwszy z kilku postów „o mnie”, które dla Was szykuję!

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniecie tu na dłużej 🫶

Kochani, Na ten czas Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo ciepła, zdrowia i spokoju. Niech Gwiazda Betlejemska oświetla Wa...
23/12/2025

Kochani,
Na ten czas Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo ciepła, zdrowia i spokoju. Niech Gwiazda Betlejemska oświetla Wasze drogi przez cały rok 🫶

Na wszystkie wiadomości odpiszę po Nowym Roku, chcę się wyłączyć i spędzić ten czas jak najlepiej z najbliższymi, Wam życzę tego samego 😍

Uściski,
Agata, Mateusz, Karolek

12/11/2025

GOTOWE!!! 🎄
Nareszcie mogę przedstawić Wam tegoroczną scenografię świąteczną! To, jak jesteśmy z mamą dziś zmęczone jest nie do opisania 😅 (dziękuję, mamuś, że jak co roku znajdujesz siły, aby to ze mną tworzyć!) Ale jak zawsze, cały ten wysiłek był warty, aby móc później oglądać takie efekty i ugościć Was w tych iście świątecznych aranżacjach!

Dziękuję również za pomoc, dobre słowa i bycie pod telefonem o każdej porze dnia 🥹🫶❤️ nie zapomnijcie wpaść w niedzielę po sesji na obiadek.

Mam nadzieje, że będziecie czuli się tu dobrze na Waszych sesjach, które zaczynamy już jutro i potrwają do 20.11. Są jeszcze wolne miejsca, także zapraszam!

Wiem, ze dla .wesolek to tez byl hiper pracowity dzień 😋 efektów jej pracy będziecie mogli posmakować już jutro 🥹

Do zobaczenia!

SESJE ŚWIĄTECZNE 2025 CENA: 590 zł ILOŚĆ ZDJĘĆ: 10TERMIN: 13-20.11To już, zapraszam do zapisów, zostało tylko 20 miejsc!...
14/10/2025

SESJE ŚWIĄTECZNE 2025

CENA: 590 zł
ILOŚĆ ZDJĘĆ: 10
TERMIN: 13-20.11

To już, zapraszam do zapisów, zostało tylko 20 miejsc! Przykładowe zdjęcia z lat poprzednich znajdziecie poniżej.

W tym roku będzie wyjątkowo - sesje odbędą się w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce, w Młodzikowo ! Jaka będzie scenografia? Myślę, że głównym punktem będzie PIANINO

Jesienne plenery jak co roku zachwycają soczystymi zachodami słońca. Nie ukrywam, że jest to moja ulubiona pora roku! Je...
11/10/2025

Jesienne plenery jak co roku zachwycają soczystymi zachodami słońca. Nie ukrywam, że jest to moja ulubiona pora roku! Jesienne światło pięknie maluje i o wiele łatwiej się z nim pracuje niż z ostrymi letnimi promieniami słońca.

Gdy Paulina i Szymon oznajmili, że jedziemy na sesję do ucieszyłam się bardzo! Mam to szczęście pojawiać się tam co roku, kadry naprawdę tworzą się same, a fotograficznych zakątków jest tak dużo, że nie sposób na jednej sesji zahaczyć o wszystkie. Polecam Wam mocno to miejsce, na sesje jak i na śluby i mam nadzieje, że za rok pojawię się tam znowu.

Adres

Sroda Wielkopolska
63-000

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 15:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agata Pajszczyk Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agata Pajszczyk Fotografia:

Udostępnij

Kategoria