12/11/2025
GOTOWE!!! 🎄
Nareszcie mogę przedstawić Wam tegoroczną scenografię świąteczną! To, jak jesteśmy z mamą dziś zmęczone jest nie do opisania 😅 (dziękuję, mamuś, że jak co roku znajdujesz siły, aby to ze mną tworzyć!) Ale jak zawsze, cały ten wysiłek był warty, aby móc później oglądać takie efekty i ugościć Was w tych iście świątecznych aranżacjach!
Dziękuję również za pomoc, dobre słowa i bycie pod telefonem o każdej porze dnia 🥹🫶❤️ nie zapomnijcie wpaść w niedzielę po sesji na obiadek.
Mam nadzieje, że będziecie czuli się tu dobrze na Waszych sesjach, które zaczynamy już jutro i potrwają do 20.11. Są jeszcze wolne miejsca, także zapraszam!
Wiem, ze dla .wesolek to tez byl hiper pracowity dzień 😋 efektów jej pracy będziecie mogli posmakować już jutro 🥹
Do zobaczenia!