13/11/2025
Kochani,
z uwagi na to, że wciąż otrzymuję wiele zapytań o sesje świąteczne, chciałabym oficjalnie poinformować, że w tym roku nie odbędą się one z poważnych powodów zdrowotnych. Kontuzji nogi.
To dla mnie bardzo trudna decyzja , czuję ogromną niesprawiedliwość losu w związku z tym co się wydarzyło i jest mi naprawdę bardzo przykro, że nie spotkamy się w tym wyjątkowym, magicznym czasie.
Potrzebuję dłuższej chwili na dojście do siebie i zadbanie o powrót do formy, by znów z całą swoją energią móc wykonywać dla Was sesję i nadążyć za moimi najmniejszymi klientami a sprawność fizyczna w tym wypadku jest kluczowa.
Dziękuję za Waszą wyrozumiałość, wsparcie i ciepłe wiadomości. Nie spodziewałam się ich tak wiele ❤️
Wierzę, że już niedługo zobaczymy się przy innej pięknej okazji.
Ściskam Was
Asia.
P.S. Wszystkie sesje na ten moment zostają wstrzymane do odwołania.
Kontakt ze mną może być utrudniony przez najbliższy czas przez wzgląd na rekonwalescencję ale na wszystkie wiadomości odpowiem jak tylko będę mogła.
Czas realizacji wszystkich zdjęć, odbitek, albumów niestety wydłuży się.
Proszę Was o cierpliwość i zrozumienie.