Samotni i "chuj"

Samotni i "chuj" Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Samotni i "chuj", Siemianowice.

Właśnie rozpoczęła się zbiórka!!!Bardzo proszę o głosy!Od tego zależy przyszłość czarnych nosków i różowych nosków 🩷🩷🩷🩷
06/11/2024

Właśnie rozpoczęła się zbiórka!!!
Bardzo proszę o głosy!
Od tego zależy przyszłość czarnych nosków i różowych nosków 🩷🩷🩷🩷

NA NOWY AZYL DLA ZWIERZĄT NAJBARDZIEJ POKRZYWDZONYCH –  ZWRÓĆMY IM NALEŻNĄ GODNOŚĆ   Nasze zwierzęta tracą dach nad głową… Tik, tik, tik… Umowa dzierżawy niedługo się kończy.  Zamiast jednak załamywać ręce – z Twoją pomocą – przekujemy to na co....

I tak chyba będzie najlepiej!
11/01/2024

I tak chyba będzie najlepiej!

11/01/2024

Długo się zbieram w sobie ,po tym wszystkim co doświadczyłam, na podzielenie się...
Nie jestem w tym wszystkim mądra... ani mądrzejsza...
Niestety....:(
Mogłabym napisać, że dziś już wiem!
Jak żyć, albo jaka miałabym być, żeby dziś pisać, jak żyć!
Niestety...
Okazuje się...., że niekiedy człowiek myśli, że czuje , na prawdę":":"!"!"?"", czuje trochę inaczej.

I przepraszam, za masło maślane.
Próbuje ubrać w zrozumiałe słowa, to co czuje.

Od kilku lat, próbuje być lepszym człowiekiem.
Idę tam gdzie mnie nie chcą! ( Tak. To min masło maślane, o którym wspominam).
Przestaje robić to co krzyczy tłum.
Mówię to co myślę i czuję. Na prawde!

Dziś !
Doświadczam znowu zawodu.
I przestaje rozumieć swoje istnienie.
Czuję, się spychana przez świat na bok.

Czuję, że moje prawdy, nie działają w świecie, do którego próbuje się dopasować.

Już siedzę 4 rok.
Jak sopel lodu.😢
Jak zdystansowany, bez emocji pionek, w czyimś życiu.! Niby moim.
W tym samym czasie! Tłumaczę, że czuje i myślę inaczej niż reszta!
I tylko proszę!
!proszę!
O odrobinę .... Zrozumienia. .... myślę.......może jestem za ostra, za oschła, zbyt zdystansowana..., zbyt niedostępna (a dla większości zbyt nie idealna...)...może czuję za dużo, za mocno....zbyt dużo dramy w mym sercu i pragnieniach o prawdziwej, idealnej miłości!?( Przyjaźni)
Ale czy nie byłoby pięknie?! Przeżyć zbyt dużą dramę i przerysowane emocje w uczuciach do kogoś ktoś jest ich wart ?!
Może zbyt idealnie..!?.. Próbując dopasować się do świata i bycie w systemie, który nie pozwala , być poza nim (a to długa i trudna droga) staje się osobą, którą nie Jestem!.

Kiedy jesteś przy duszy! Często słyszysz głos, który Cię broni...
A system!...i tzw rozsądek, mówi , że trzeba się wyciszyć....być ponad to.
Może to prawda!?
Może dziś mam w sobie zbyt mało pokory.
Może powinnam zamknąć pysk! I milczeć w jebanej cieszy!
Patrząc, bez emocji na to co dzieje się w około.
Być jebanym fu**er motherem!!!!

Dziś prawdopodobnie, znowu straciłam pracę.
Nie mając deski ratunku w postaci prawa, rodziny, bliskich czy przyjaciół.

Dziś znów kiedy opowiem dlaczego ktoś mnie wyrzucił..... usłyszę....bo pewnie z Tobą jest coś nie tak.
I tak.!
Jestem bardzo nie tak.
Kocham dzikie i każde zwierzęta! I każdego uratuje!
Jak ktoś krzywdzi, to nie odwracam wzroku.
I bronie najsłabszych .
Bywam oschła i zdystansowana i nie toleruję tłumaczeń, że coś się nie da.
Dla mnie rozmowa to centrum zrozumienia.

Czuję się nikim w tym świecie.
I pisząc to chce zostać anonimowa...w tej grupie.
Bo tego potrzebuję!
Nie chce oceny. Tylko "przeczytania".

Nie mam nikogo!
Nie mam komu się wygadać.

Czytaj i bądź w przestrzeni rezonując albo milcz :)

Dziękuję za uwagę.

12/01/2023
22/12/2022

...niebo było różowe....
Nikt nie mówił, że tak może boleć...

22/07/2022

40 lat minęło!
Jak jeden dzień!

16/06/2022

Kiedyś ...
Jak byłam w długi związku.... myślałam często, że jestem taka ..trudna:-)
I nie znajdę nikogo innego...
Kogo mam teraz prosić, że kur.... Żartowałam?
F**k!!!

Miłości we mnie tak dużo...A ludzi do kochania....?Wolę te dziubutki wszystkie One nigdy nie mówią mi, że źle wyglądam r...
16/06/2022

Miłości we mnie tak dużo...
A ludzi do kochania....?

Wolę te dziubutki wszystkie
One nigdy nie mówią mi, że źle wyglądam rano.,.
Mimo porannej masakry ☺️

W samotności jest taki ogromny lęk bez którego wolałoby się iść przez tutejsze życie.Każdego dnia budzę się na nowo, nie...
27/03/2022

W samotności jest taki ogromny lęk bez którego wolałoby się iść przez tutejsze życie.

Każdego dnia budzę się na nowo, niestety zamierzchłe wzorce już wpełzają do głowy by psuć myśli, by wyłączyć nadzieję, byś znów poczuł się zachowawczo.

No i c**j....
Może jutro będzie fajniej.

A gdy okazuje się, że Twój czas jest policzony ...Jakoś myśli samobójcze tracą sens.Ja hipokrytka 🤦
09/11/2021

A gdy okazuje się, że Twój czas jest policzony ...
Jakoś myśli samobójcze tracą sens.
Ja hipokrytka 🤦

Adres

Siemianowice

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Samotni i "chuj" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij