07/06/2024
Ewa i Tomek 💛
Każda sesja jest wyjątkowa i każda ma swoją historię, ciesze się że chcecie się nimi ze mną podzielić, jest to dla mnie bardzo ważne że podczas pierwszego spotkania czujemy się starzy dobrzy przyjaciele :) ale właśnie o to chodzi żeby podczas sesji czuć się swobodnie i ze mną właśnie tak jest :)