26/05/2026
Dzień Mamy w środku tygodnia, to taki trochę pstryczek w nos ;) Bo jak tu świętować kiedy od rana trzeba gonić życie, ogarniać dzieci, pracę, dom, sprawy mniejsze i większe. Dzień Mamy powinien być zdecydowanie zawsze w dzień wolny od wszystkiego :D (Ej, dzień wolny od wszystkiego - podoba mi się! Ja taki chcę w kalendarzu 😅) Wtedy mamy mogłyby na chwilę odpocząć... No ale, jest jak jest i cieszmy się dzisiaj drogie mamy, bo przytulaśny i uściski naszych milusińskich wynagrodzą wszystko :) Jak to ostatnio przeczytałam na projekcie jednego z moich uczniów - MAMA GUROM :D
I z tym Was zostawiam - jesteśmy najlepsze :)
Pięknego dnia :*