Kuzar. Foto i Film

Kuzar. Foto i Film Fotografia i film ślubny pełne prawdziwych zdarzeń, natury, bliskości, miłości i dobrego humoru! Zdjęcia pełne uczuć.

Fotografia ślubna, rodzinna, dziecięca, okolicznościowa, reportażowa, indywidualna, eventowa.

Jak tam się macie przed długim weekendem majowym? U nas po woli zaczyna się pracowity czas przed godziną 0 ;) Między inn...
29/04/2025

Jak tam się macie przed długim weekendem majowym? U nas po woli zaczyna się pracowity czas przed godziną 0 ;)
Między innymi 2 maja „lecimy” na zaległy plener ślubny w piękne miejsce. Zaczynamy o wschodzie słońca, ale na szczęście Prezes trenuje nas w porannych pobudkach ;)

A tymczasem zostawiamy Was z kilkoma zdjęciami z październikowego ślubu i mini pleneru tego samego dnia w 🫶🏻 Mieliśmy bardzo napięty plan wydarzeń, ale kilka minut i całe mnóstwo pięknych emocji i genialnej energii przyniosły te cudne kadry.

Ślub • Ślub plenerowy • Fotograf ślubny • Rzeszów • Bieszczady • Zdjęcia Ślubne

Dziewczyna z perłą. Ania. Zazwyczaj jestem królową jasnych, kolorowych zdjęć, pełnych naturalności, ale tego dnia światł...
08/04/2025

Dziewczyna z perłą. Ania.

Zazwyczaj jestem królową jasnych, kolorowych zdjęć, pełnych naturalności, ale tego dnia światło na poddaszu w domu rodzinnym Ani, aż ociekało swoja plastycznością. Gra światłocienia sama wlewała się w obiektyw. Nie można było inaczej. Tak też powstała jedna z piękniejszych serii portretów Panny Młodej w dniu ślubu wśród moich galerii.

To chyba ulubione zdjęcie z sesji poślubnej  i  . Niech Was ogrzeje w tę śnieżną kwietniową zawieruchę. To początek kole...
06/04/2025

To chyba ulubione zdjęcie z sesji poślubnej i . Niech Was ogrzeje w tę śnieżną kwietniową zawieruchę. To początek kolejnej pięknej historii. A słońce? Słońce nas rozpieszczało wybornie!

Powiew wiosny i kilka promieni słońca i ach! Aż nie chce się siedzieć w domu. Czyż wiosna tobie idealny czas na sesję na...
04/04/2025

Powiew wiosny i kilka promieni słońca i ach! Aż nie chce się siedzieć w domu. Czyż wiosna tobie idealny czas na sesję narzeczeńska?

Na zdjęciu cudowni Justyna i Dawid, którzy zabrali mnie swoją sesję narzeczeńska w swój świat. Dużych aut, offroadowych, piski i zieleni. To była niesamowita przygoda!

ślub • fotograf ślubny • offroad • wiosna • zdjęcia ślubne • sesja narzeczeńska • zaręczyny • pierścionek zaręczynowy • miłość

Czy sesja poślubna musi być w strojach ze ślubu? W sukni ślubnej i garniturze?Oczywiście, że nie! Często Wam piszemy, że...
25/03/2025

Czy sesja poślubna musi być w strojach ze ślubu? W sukni ślubnej i garniturze?

Oczywiście, że nie!

Często Wam piszemy, że sesję najlepiej jakby były o Was, o Waszych pasjach, spotkaniach u relacjach. Sabinie i Alkowi Magda zaproponowała właśnie taką sesję i poszliśmy w „to”. Pierwsza część przy iście bieszczadzkim klimacie, czyli retortach, jak to na ludzi z Bieszczad i w sumie z drewnem związanych;). Małe odnowienie przysięgi małżeńskiej, a później część sesji z hobby w tle (ale o tym w innym poście 😊).

A Wy co myślicie o takiej sesji poślubnej? Jesteście team klasyczny? Czyli suknia i garnitur? Czy może luz i piękna relacja?

PS. Dla tradycjonalistów: część sesji ze strojami ślubnymi też była ☺️



Wiosna! I kolejny nowy początek! Po długich miesiącach nieobecności wracamy (więcej znajdziecie w stories). Wracając, ni...
21/03/2025

Wiosna! I kolejny nowy początek! Po długich miesiącach nieobecności wracamy (więcej znajdziecie w stories). Wracając, nie mogliśmy wybrać innego zdjęcia, jak zdjęcie ociekające zielenią i tą miłość i radość w dniu ślubu! Idealne połączenie!

Na wybuch tej zieleni czekamy wręcz jak na zbawienie. Coś takiego się dzieje wtedy w głowach, że chce się bardziej, a człowiek jakby dostawał nowych skrzydeł. Też tak macie?

Nowy początek to też nowy rozdział w naszym życiu (znowu więcej w stories ;) ). Poznajemy z Wami nadal fotograficznie i filmowo, ale szukając nowych ścieżek i możliwości. O tym będziemy informować Was systematycznie.

Czasem najbardziej oczywiste miejsca dają najwięcej zachwytów, ochów i achów. Są takie miejsca w każdym regionie Polski ...
20/10/2024

Czasem najbardziej oczywiste miejsca dają najwięcej zachwytów, ochów i achów. Są takie miejsca w każdym regionie Polski i świata, które są w pewnych okresach bardziej popularne na plenery ślubne. Zawsze miałam w głowie, że nie da się tam na pewno wykrzesać kreatywności, a jednak. choć przez lata omijane zachwyciło nas niezmiernie. Feria barw, faktur, zmienności klimatu i całego mnóstwa ciekawych zakamarków oczarowała serducho i sprawiła, że zabiło mocniej. I tak, z początku kiedy i Mateusz napisali do nas, że to właśnie tam spotykamy się z nimi na zdjęciach poślubnych, stwierdziliśmy „ok”, bez entuzjazmu, ale podejmijmy te rękawice. W końcu zawsze powtarzamy, że to nie miejsce, a Wy i Wasza relacja są tu najważniejsze. Miejsce to tylko dopowiedzenie historii. Weszliśmy w kolejne alejki i było wow. Przepadliśmy. Dziś poczęstujemy Was kadrem z drona, ale już niedługo obiecujemy pokazać więcej ☺️

Kocham jak na sesje zabieracie mnie w swój świat. Świat swoich pasji, pierwszych historii pod tytułem „my”, świat ulubio...
30/09/2024

Kocham jak na sesje zabieracie mnie w swój świat. Świat swoich pasji, pierwszych historii pod tytułem „my”, świat ulubionych miejsc. Takie sesje moim zdaniem mają charakter, opowiadają o Was, są mocno osadzone.

Na taką sesję narzeczeńską zaprosili mnie Justyna i Dawid. W świat dużych samochodów, offroadu ale i świat niebywałej czułości. No i mam tyle jeszcze pięknych zdjęć z tej sesji, że mogłabym zapchać nimi całą tablicę i tydzień stories :p a tu już czekają kolejne z ich ślubu i kolejnego pięknego opowiadania do ich wspólnej historii „my”.

PS. Czy można zrobić sesję poślubną w klimacie swoich pasji? Ależ oczywiście! Ale o tym już niebawem przy okazji opowieści o innej parze ☺️🫶🏻

Wzięliśmy ślub! Drugi, bo pierwszy był fajny 😊 czyli znowu czas na trochę prywaty.Tym razem cicho, skromnie, w bieszczad...
23/09/2024

Wzięliśmy ślub! Drugi, bo pierwszy był fajny 😊 czyli znowu czas na trochę prywaty.

Tym razem cicho, skromnie, w bieszczadzkim, rodzinnym kościele, w obecności kilkunastu najbliższych osób.

Przez to zniknęliśmy na tydzień, żeby wyrobić się ze wszystkim, organizując takie wydarzenie w środku sezonu o pocelebrować sobie, ładując baterie na kolejne piękne Wasze śluby.

Za nami dziś również nasza rodzinna sesja z cudowną w Magdy ukochanym mieście Lublinie. To był bardzo dobry czas. Pełen uśmiechów i fajnych rozmów. Choć stanie po drugiej stronie obiektywu jest baaardzo trudne.

Tymczasem staramy się dziś i jutro nadrobić wszystkie zaległe wiadomości i sprawy administracyjne, a w sobotę kolejny piękny ślub! Tym razem w okolicy Leżajska.

PS. Znajomi śmieją się z nas, że w takim razie za rok trzeci. Obstawiają gdzie kolejny: znowu Brzegi Dolne, a może Włochy lub Las Vegas. A może macie swoje typy na wymarzony ślub? 😅

Fotografia z tego posta jest autorstwa naszej kochanej 🫶🏻

To jeden z tych uśmiechów, które oczarowują bez reszty. Marlena i Adrian to nasz ostatni para, z którą dzieliśmy radości...
12/09/2024

To jeden z tych uśmiechów, które oczarowują bez reszty. Marlena i Adrian to nasz ostatni para, z którą dzieliśmy radości podczas dnia ich ślubu. Było pięknie, a parkiet prawie nigdy nie był pusty 🔥

A fota? Jak zawsze sztosy powstają w 5 minut - na szybkiej mini sesji na polu za salą

ślub • ślub 2024 • ślub 2004 • panna młoda • uśmiech • uśmiech nr 5 • hollywoodzki uśmiech • radość • wedding • bride • pomysł na plener poślubny • fotograf ślubny • fotograf ślubny rzeszow • fotograf ślubny stalowa Wola • fotograf ślubny podkarpackie • fotograf ślubny Kraków • fotograf ślubny Lublin • filmowiec ślubny • kamerzysta ślubny • konsultantka ślubna

Adres

Rzeszów
35-505

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kuzar. Foto i Film umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kuzar. Foto i Film:

Udostępnij

Kategoria