26/04/2025
Opowiem Wam muzyczną historię. 🎼🎵🎶
Minęło już ponad 10 lat od mojego pierwszego koncertu SBB.
Zabrał mnie na niego pewien perkusista, Michał Giercuszkiewicz. Właśnie po tym koncercie zrozumiałem co znaczy przyjaźń między muzykami. Staliśmy razem z Michałem po koncercie w kolejce po autograf. Michał choć znał dobrze pana Piotrowskiego i mógł wejść do pokoju, to jednak cierpliwie czekał. Gdy Panowie się zobaczyli od razy wpadli sobie w ramiona, wszystkich wyproszono i w pokoju zostaliśmy we trzech. Trzech muzyków... a o czym rozmawialiśmy, niestety muszę zostawić dla Siebie...
Za niedługo moi koledzy z Rzeszowa z zespołu Funky Flow zagrają na scenie razem ze świetnymi muzykami z SBB, czego Im serdecznie gratuluję. Bo obcować z Takimi ludźmi to skarb życiowy. Pozdrawiam. fan SBB no i oczywiście FF
zdjęcia... prywatna kolekcja Wojciech Rumta