Justyna Szufarska Fotografia Naturalna

Justyna Szufarska Fotografia Naturalna Cześć, jestem Justyna i z radością wykonam dla Was ciepłe, pełne emocji, naturalne, rodzinne kadry :)

09/01/2026

SZTUCZNOŚĆ, STRES I UŚMIECHY NA 3-4? nic z tych rzeczy! Sesja może być fajnym przeżyciem a ja Cię do tego przekonam :)

👉🏻 Czy wiesz, że… czyli ruszam z nową serią rolek w której będę przybliżać Ci zagadnienia związane z sesją rodzinną. Dziś opowiem Ci jak to w ogóle wszystko wygląda i CO WŁAŚCIWIE NA TEJ SESJI ROBIMY❓❓❓

Nie ważne czy sesja odbywa się w plenerze czy w Waszym domu zawsze jest tak samo - spokojnie. No może nie do końca jak na sesji są starszaki 🤭 ale chodzi o to, że nie ma żadnej presji. Jestem z Wami tyle ile potrzebujecie. Nie popędzam, nie wymuszam. Nie ma presji że coś trzeba. Owszem - są ujęcia które zależy mi by Wam wykonać - takie jak mama sama z dziećmi czy zdjęcie wspólne całej rodziny ale jak to zrobię, w jakim kształcie czy pozie - nie ma znaczenia.

Nie usłyszysz ode mnie pretensji a wsparcie i wskazówki oraz… żarty i śmieszne historyjki np z mojego macierzyństwa. Atmosfera jest dla mnie ważna. NAJWAŻNIEJSZA. Ma być na luzie, bez „paniowania” i z pełną swobodą. Więc nic nie nie przejmuj i nie przepraszaj, że coś nie idzie. A jak to wszystko wygląda?

A no tak, że ja podpowiadam i Was prowadzę ale turbo fajnie jest jak za tym pójdziecie. Jak zasugeruje jak stanąć/usiąść itp to Ty głaszcz, dawaj buziaki, przytulaj i zagaduj malucha. Twoje zaangażowanie jest kluczowe mamo dla pełnych, prawdziwych, żywych i takich.. „Waszych” zdjęć 🧡

A co z tym patrzeniem w obiektyw? - takie hasło często pada. Nie ma przymusu! Wolę jak skupicie się na sobie i dzieciakach bo między Wami dzieje się magia. Czasem jednak poproszę o zerknięcie w obiektyw bo „rameczkowe” zdjęcia na półeczkę dla babci zawsze Wam wykonam ;)

Słowem - NA LUZIE! Nie traktuj naszego spotkania bardzo sztywno i formalnie. Nie stresuj się! Poprowadzę Cie, podpowiem i uwierz - jestem mamą i nawet najstraszniejsze rzeczy nie są mi straszne 🤭 Bo… to TYLKO I AŻ DZIECI, wyluzuj!

To ma być Wasz czas i ja o to zadbam 🧡 Zadbam i zapiszę na zdjęciach. Ten czas, ten moment, te chwile ktore jutro będą tylko wspomnieniem.

👉🏻 A jeśli czujesz że takie podejście jest Ci bliskiej i o takiej sesji marzysz to… napisz do mnie po ofertę i wolne terminy 🧡

Ściskam, Justyna 📸

Wiesz czego się bałam przed sesjami świątecznymi? (i może boisz się też tego Ty!)  Że będzie sztucznie i nudno! Ale wies...
21/11/2025

Wiesz czego się bałam przed sesjami świątecznymi? (i może boisz się też tego Ty!) Że będzie sztucznie i nudno! Ale wiesz co Ci powiem...

NIE MA SZANS! a już na pewno nie u mnie ;)

Bo jeśli się już znamy to...wiesz, że u mnie jest wesoło, spontanicznie, z ogromem zabawy i wielką radością. Nie ma pozowania a jest Wasza wygoda i prawdziwe uśmiechy a nie te wywołane na trzy cztery!

I... nie zmienia tego nawet miejsce sesji czyli moje domowe studio.

Więc jeśli marzysz o takich prawdziwych, naturalnych, rodzinnych sesjach świątecznych 🌲🌲🌲 to... wiesz gdzie mnie szukać :) Dobra zabawa, świetna atmosfera i piękne zdjęcia gwarantowane!

Mam dostępne wolne godziny na ten weekend lub możemy spotkać się 7.12 :) Link do zapisów znajdziesz w komentarzu 🧡

💫 RODZINNE SESJE ŚWIĄTECZNE 2025 💫czyli krótka historia o tym… jak miało ich nie być! (I dlaczego jednak są 🤭) Bo…wiesz ...
13/11/2025

💫 RODZINNE SESJE ŚWIĄTECZNE 2025 💫

czyli krótka historia o tym… jak miało ich nie być! (I dlaczego jednak są 🤭)

Bo…wiesz z czym mi się kojarzą sesje świąteczne? Z pędem, hałasem, masówką, wszędobylskim kolorem czerwonym i… lecącym po tyłku fotografa pocie bo pyk, następna rodzinka, pyk następna! I tak w kółko…. A ja tak nie chciałam!


Spotykałam się więc z Wami w Waszych domach bo ten wizerunek mini sesji świątecznych zbyt skutecznie wyrył się w mojej pamięci. Aż do teraz. Bo w końcu zrozumiałam, że można inaczej! Po swojemu 🥹

W tym roku ilość zapytań o sesje świąteczne przekroczyła wszelkie dotychczasowe normy 🤭. Byłam w szoku i…pod nieustannym naciskiem męża, który wspierająco mówił niczym Bob budowniczy, że tak, damy radę! 💪🏻

Od słowa do słowa… mamy to. Efekt pracy mojej i mojego Męża. Dopracowane, dopieszczone. Zapraszam Cię do naszego domu. W cieplej, domowej atmosferze, bez pośpiechu, ze światełkami w tle i żywymi, pachnącymi choinkami 🌲 Tak to widzę. W beżu, brązie, karmelu, bieli i zieleni… z ogromem radości, dobrej zabawy i szczerych uśmiechów :) po mojemu!

A jeśli to czujesz to łap garść informacji:

📍Rumia
🗓️ 15,16.11 i 22,23.11
💲 400/5 ujęć

Więcej szczegółów i zapisy znajdziesz o tu ->

https://justyna-szufarska-fotografia-nat.bookmy.art/o/swiateczne-sesje-2025🌲

To co? Widzimy się na sesji świątecznej? 📸

Ściskam, Justyna 🧡

Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem! Ta sesja zaczęła się...na plaży. Jednak tego dnia w moim ulubionym miejscu b...
28/02/2025

Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem!

Ta sesja zaczęła się...na plaży. Jednak tego dnia w moim ulubionym miejscu było tak przeraźliwie zimno, że nie daliśmy rady dokończyć tam zdjęć. Nasze wszelkie próby odwrócenia uwagi malucha, ubranie w cieplejsze ubranka i ulubione przekąski też zdawały się na nic. Zaproponowałam zmianę miejsca i to był strzał w 10. Cieplutko, milutko i...TO ŚWIATŁO!

Dlatego kluczem do udanej sesji rodzinnej jest ELASTYCZNOŚĆ. Zawsze się do Was śmieję, że na sesji szefami są Wasze dzieci. One dyktują warunki a my możemy za nimi po prostu podążać. Tylko tyle i aż tyle :) Tu gdybyśmy usilnie próbowali zostać na zimnej, nieprzyjemnej tego dnia plaży nie znaleźlibyśmy na zdjęciach usmiechu malucha. A tak...sami widzicie ile ich powstało w bardziej sprzyjających warunkach :)

Niesamowite, prawda? :)

Komu tęskno do lata? Łapka w górę! 🧡
27/02/2025

Komu tęskno do lata? Łapka w górę! 🧡

Gdybym miała wskazać moje ulubione zdjęcie z tej sesji to....byłby duzy problem. Kocham wszystkie! Za energię, nieprzewi...
25/02/2025

Gdybym miała wskazać moje ulubione zdjęcie z tej sesji to....byłby duzy problem. Kocham wszystkie! Za energię, nieprzewidywalność i ogromne uśmiechy. Ze spotkania (mimo że tak dawno!) pamiętam że mogliśmy gadać i gadać i gadać a te zdjęcia robiły się po prosu same. Male wskazówki, podpowiedzi ale bez mojej specjalnej ingerencji. Trochę kadrowania, propozycji i działa się magia.🧡

Ale tak to chyba jest...
🧡 gdy mi ufacie.
🧡 gdy się lubicie.
🧡 gdy za co dzień jesteście RAZEM a nie obok siebie.

Lubisz takie naturalne sesje rodzinne? 📸

Za co kocham moją prace?!  Za różnorodność! Bo każda sesja jest inna.Inni jesteście Wy 🧡Inne jest miejsce spotkania 🤩Z i...
24/02/2025

Za co kocham moją prace?! Za różnorodność!

Bo każda sesja jest inna.
Inni jesteście Wy 🧡
Inne jest miejsce spotkania 🤩
Z inną energią są Wasze maluchy 😍

I nigdy nie wiem co danego dnia się trafi :)
Na tej sesji zapowiadali deszcz a nie spadła ani kropelka! Chyba że potu bo energii było co nie miara :)

Prawie, że czuję energię tego spotkania :) Te ułamki sekund kiedy udało się zatrzymać ruch, uśmiech, wzrok i kropelki wo...
21/02/2025

Prawie, że czuję energię tego spotkania :) Te ułamki sekund kiedy udało się zatrzymać ruch, uśmiech, wzrok i kropelki wody. I wiesz, to wszystko to normalne (i będę to powtarzać do znudzenia!) że dzieci nie usiedzą, nie będą stały w miejscu. Trzeba to zaakceptować i ... dać się temu ponieść :)

To jak, spróbujesz? :)

Z sesji często i ja i Wy - Rodzice - wracamy zmęczeni i spoceni. Ja staję na głowie, Wy stajecie na głowie ale...dla tyc...
20/02/2025

Z sesji często i ja i Wy - Rodzice - wracamy zmęczeni i spoceni. Ja staję na głowie, Wy stajecie na głowie ale...
dla tych uśmiechów zawsze warto! 🧡🤩🥰

Czasem tak myślę... czym sobie zasłużyłam trafiając na tak dobrych, pięknych ludzi przed swoim obiektywem? Jak to się dz...
19/02/2025

Czasem tak myślę... czym sobie zasłużyłam trafiając na tak dobrych, pięknych ludzi przed swoim obiektywem? Jak to się dzieje, że moi Klienci to tak fajne, otwarte, kochające Rodziny z którymi spotkań nie chce mi się kończyć? Że moglibyśmy pić kawę i gadać a tematom nie byłoby końca :)

Kiedyś, na samym początku stresowały mnie spotkania z obcymi ludźmi na sesji. Później, po zakończeniu przeżywałam, że co ja gadałam, jak się zachowywałam, że może nie wypada? A potem odkryłam, że im ja się bardziej "odkryję" to to samo zrobicie Wy. A przecież o to chodzi w tych sesjach. O prawdę, uczucia, emocje i szczęście...

I jeszcze jedno - wtedy mnie to stresowało. Dziś wiem, że moje gadulstwo i wszystkie szaleństwa to klucz do sukcesu. Wielokrotnie powtarzacie, że cenicie spotkania ze mną za luźną i nieskrępowaną atmosferę. Że ta cała otoczka sprawiła, że Wy czuliście się naturalnie. To dla mnie bardzo wazne!

Więc jesli i Ty szukasz dla swojej Rodziny fotografki, która Was zagada, zaczaruje i...odrobinę zmęczy plus nie chcesz wiedzieć, kiedy minęła godzina spotkania i kiedy powstały TE WSZYSTKIE kadry to... JESTEM! JESTEM TU DLA CIEBIE! 🧡

Widzimy się niedługo? :)

Adres

Rumia
84-230

Telefon

+48512810020

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Justyna Szufarska Fotografia Naturalna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Justyna Szufarska Fotografia Naturalna:

Udostępnij

Kategoria