09/01/2026
SZTUCZNOŚĆ, STRES I UŚMIECHY NA 3-4? nic z tych rzeczy! Sesja może być fajnym przeżyciem a ja Cię do tego przekonam :)
👉🏻 Czy wiesz, że… czyli ruszam z nową serią rolek w której będę przybliżać Ci zagadnienia związane z sesją rodzinną. Dziś opowiem Ci jak to w ogóle wszystko wygląda i CO WŁAŚCIWIE NA TEJ SESJI ROBIMY❓❓❓
Nie ważne czy sesja odbywa się w plenerze czy w Waszym domu zawsze jest tak samo - spokojnie. No może nie do końca jak na sesji są starszaki 🤭 ale chodzi o to, że nie ma żadnej presji. Jestem z Wami tyle ile potrzebujecie. Nie popędzam, nie wymuszam. Nie ma presji że coś trzeba. Owszem - są ujęcia które zależy mi by Wam wykonać - takie jak mama sama z dziećmi czy zdjęcie wspólne całej rodziny ale jak to zrobię, w jakim kształcie czy pozie - nie ma znaczenia.
Nie usłyszysz ode mnie pretensji a wsparcie i wskazówki oraz… żarty i śmieszne historyjki np z mojego macierzyństwa. Atmosfera jest dla mnie ważna. NAJWAŻNIEJSZA. Ma być na luzie, bez „paniowania” i z pełną swobodą. Więc nic nie nie przejmuj i nie przepraszaj, że coś nie idzie. A jak to wszystko wygląda?
A no tak, że ja podpowiadam i Was prowadzę ale turbo fajnie jest jak za tym pójdziecie. Jak zasugeruje jak stanąć/usiąść itp to Ty głaszcz, dawaj buziaki, przytulaj i zagaduj malucha. Twoje zaangażowanie jest kluczowe mamo dla pełnych, prawdziwych, żywych i takich.. „Waszych” zdjęć 🧡
A co z tym patrzeniem w obiektyw? - takie hasło często pada. Nie ma przymusu! Wolę jak skupicie się na sobie i dzieciakach bo między Wami dzieje się magia. Czasem jednak poproszę o zerknięcie w obiektyw bo „rameczkowe” zdjęcia na półeczkę dla babci zawsze Wam wykonam ;)
Słowem - NA LUZIE! Nie traktuj naszego spotkania bardzo sztywno i formalnie. Nie stresuj się! Poprowadzę Cie, podpowiem i uwierz - jestem mamą i nawet najstraszniejsze rzeczy nie są mi straszne 🤭 Bo… to TYLKO I AŻ DZIECI, wyluzuj!
To ma być Wasz czas i ja o to zadbam 🧡 Zadbam i zapiszę na zdjęciach. Ten czas, ten moment, te chwile ktore jutro będą tylko wspomnieniem.
👉🏻 A jeśli czujesz że takie podejście jest Ci bliskiej i o takiej sesji marzysz to… napisz do mnie po ofertę i wolne terminy 🧡
Ściskam, Justyna 📸