Ewa Lipińska Fotografia

Ewa Lipińska Fotografia Zapisuję wspomnienia na plenerowych sesjach:
🌸Rodzinnych
🌺Dziecięcych
🌷Ciążowych
Par

DZIEŃ DZIECKA to dla mnie jedno z tych świąt, które zawsze wywołują uśmiech.Ta sesja czekała na ten wyjątkowo dzień i mi...
01/06/2026

DZIEŃ DZIECKA to dla mnie jedno z tych świąt, które zawsze wywołują uśmiech.

Ta sesja czekała na ten wyjątkowo dzień i mimo że nie mogę jej pokazać w całości to bardzo chciałam się nią z Wami podzielić. Dlaczego? Bo ta mała osóbka, która została starszą siostrą totalnie skradła moje serce swoim charakterem, pomysłami, zabawą, ciekawością to jedna z tych sesji przy której uśmiech nie zachodził nawet na minutę. Pamiętam też pytanie taty w trakcie „ czy miałaś trudniejszą sesje „ Tak mnie to rozbawiło bo ta sesja nie była trudna nawet przez chwilę była prawdziwa i cieszę się że mogłam tam być .

Ściskam dziś mocno i życzę wszystkim dzieciom tym malutkim, które dopiero poznają świat, i tym trochę większym, które każdego dnia odkrywają go na własnych zasadach. żebyście zawsze pielęgnowali w sobie beztroskę, ciekawość świata, odwagę do zadawania pytań i ten wyjątkowy błysk w oku, który potrafi rozjaśnić nawet najzwyklejszy dzień.

Życzę Wam, żebyście marzyli bez ograniczeń i mieli odwagę te marzenia spełniać. Żebyście nigdy nie wątpili w siebie i pamiętali, że możecie więcej, niż Wam się wydaje. Żebyście wiedzieli, że ten świat jest również dla Was i że macie w nim swoje ważne miejsce.

Życzę Wam mnóstwa śmiechu, przygód, przyjaciół i dobrych ludzi, którzy będą Was wspierać.

A przede wszystkim życzę Wam szczęścia.

Wiecie, że dzięki Wam ja też uczę się patrzeć na świat inaczej? To Wy przypominacie mi, jak cieszyć się drobiazgami, śmiać się do łez i zachwycać rzeczami, które dorośli często przestają zauważać. Dzięki Wam czasem sama mogę znów poczuć się jak dziecko.

Bądźcie szczęśliwi. Wierzcie w siebie. Sięgajcie gwiazd.

Tego życzy Wam ciotka fotografka. ❤️

# fotografrodzinnyrumia

Są takie wiadomości, które wywołują uśmiech od pierwszego przeczytanego słowa. Czasem podczas obróbki wracam myślami do ...
28/05/2026

Są takie wiadomości, które wywołują uśmiech od pierwszego przeczytanego słowa.

Czasem podczas obróbki wracam myślami do Waszych sesji, zastanawiam się co u Was, jak sobie radzicie, czy maleństwo jest już z Wami, jak wygląda Wasza nowa codzienność.

I właśnie dziś zupełnie spontanicznie napisałam do Oli z pytaniem, czy ich rodzinka już się powiększyła… i tak są już we trójkę. 🤍

Postanowiłam więc uczcić ten piękny moment kadrami z ich sesji ciążowej, bo to zdecydowanie jedne z tych zdjęć, które sama wybrałabym ponownie bez chwili zawahania.

Kochani, życzę Wam dużo zdrowia, spokoju i ogromu radości z tych pierwszych wspólnych chwil. Cieszcie się nimi najmocniej, bo mijają zdecydowanie za szybko… Nim się obejrzycie, obok łóżka będzie słychać tupot małych stópek. 🥹

A jeśli byłaś u mnie na sesji i czytasz ten post koniecznie napisz, co u Was słychać. Uwielbiam wracać do Waszych historii. 🤍

FOTOGRAF RODZINNY Rumia / Trójmiasto

Wczoraj był Dzień Mamy.Dla jednych pełen uścisków, laurek i wspólnego czasu. Dla innych może całkiem zwyczajny… a może n...
27/05/2026

Wczoraj był Dzień Mamy.
Dla jednych pełen uścisków, laurek i wspólnego czasu. Dla innych może całkiem zwyczajny… a może nawet trochę smutny.

Patrzę na mamy, które spotykam na sesjach i naprawdę podziwiam Was każdego dnia. Za to, ile pamiętacie.
Ile ogarniacie. Jak bardzo się staracie, nawet kiedy jesteście zmęczone.

Bo mama to często ta osoba, która dba o wszystkich dookoła, a siebie zostawia na końcu.
Która martwi się bardziej niż pokazuje.
Która chce, żeby dzieci były szczęśliwe, dom spokojny, a wszyscy zaopiekowani.

Dlatego dziś po prostu chcę powiedzieć każdej mamie:
jesteś ważna i naprawdę robisz więcej, niż Ci się wydaje.

I życzę Ci też czegoś od serca, żebyś trochę mniej brała na siebie.
Żebyś częściej odpoczywała bez poczucia winy.
Żebyś umiała poprosić o pomoc.
Żebyś znalazła chwilę dla siebie, nawet małą. Spacer. Ciszę. Uśmiech do samej siebie.

Bo dobra mama to nie mama idealna.
To mama, która kocha. A to już bardzo dużo. 🤍

Ściskam mocno wszystkie mamy.
Dbajcie o swoich bliskich… ale proszę, nie zapominajcie też o sobie 🌷

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo często wpatrywałam się w swoje śpiące dzieci 🥹
Człowiek był zmęczony, niewyspany, czasem ...
22/05/2026

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo często wpatrywałam się w swoje śpiące dzieci 🥹

Człowiek był zmęczony, niewyspany, czasem ledwo funkcjonował, a i tak co chwilę zaglądał czy wszystko ok.
Uwielbiałam moment, kiedy dziecko zasypiało przy piersi. Ta bliskość, spokój, maleńka rączka zaciśnięta na palcu i świadomość, że dla tego małego człowieka jesteś całym światem.

Mimo trudnych początków karmienia dziś wspominam to z ogromnym ciepłem i wzruszeniem.

A Wy? 🥹
Też łapałyście się na tym, że mogłybyście godzinami patrzeć, jak Wasze maluszki śpią?

Napiszcie, co najbardziej pamiętacie z tych pierwszych miesięcy.

Sesja noworodkowa w domu• Sesja rodzinna Rumia / Trójmiasto

SĄ MIEJSCA, do których wracam z ogromną przyjemnością. SĄ TEŻ LUDZIE, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w mojej pam...
21/05/2026

SĄ MIEJSCA, do których wracam z ogromną przyjemnością.
SĄ TEŻ LUDZIE, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w mojej pamięci.
SĄ PLAŻE, na których wydarzyło się już tak wiele śmiech do łez, wzruszenie, głośne okrzyki radości … czasem nawet mój krzyk, kiedy kolejny raz wpadałam do wody.

Zostają ze mną Wasze miłe słowa, wspólny śpiew, zabawa, emocje i te wszystkie momenty których nie da się wyreżyserować.

Często kiedy spaceruje po plaży myślę sobie, ile pięknych wspomnień dała mi ta praca. Ilu cudownych, życzliwych ludzi postawiła na mojej drodze.

Właśnie wtedy jeszcze mocniej czuję, że FOTOGRAFIA naprawdę łączy ludzi. 🤍🤍🤍

Fotograf rodzinny Rumia • Fotograf rodzinny Trójmiasto
Fotografia z pasji i miłości

CZEŚĆ chciałabym sesję ciążową nad morzem, ale...„Chyba jeszcze za wcześnie na sesję…” Za każdym razem mam ochotę odpowi...
20/05/2026

CZEŚĆ chciałabym sesję ciążową nad morzem, ale...
„Chyba jeszcze za wcześnie na sesję…”

Za każdym razem mam ochotę odpowiedzieć:
a kto właściwie ustala ten idealny moment?

Ta sesja była spontaniczna.
Wyjazd nad morze, piękne światło i marzenie o zdjęciach na plaży.
Tyle że według wszystkich zasad… brzuszek powinien być większy. Jakie to w danej chwili ma znaczenie?

Naprawdę wolę zrobić sesję w momencie, kiedy czujesz się dobrze, masz energię i jesteś szczęśliwa, niż czekać na „odpowiedni tydzień”, który może nigdy nie być idealny.
Bo ciąża nie wygląda tak samo u każdej kobiety.
I wspomnienia też nie powinny.

A najpiękniejsze w tej historii jest to, że po kilku miesiącach miałam przyjemność fotografować rodzinkę w komplecie z maleńkim Antosiem na pokładzie.

Sesja ciążowa na plaży • Fotograf rodzinny Trójmiasto •

PRZYJAŹŃ ZRODZONA Z NARODZIN W moim życiu też mam swoją Kasię z którą znamy się od szkoły podstawowej.Dzieli nas tylko r...
11/05/2026

PRZYJAŹŃ ZRODZONA Z NARODZIN

W moim życiu też mam swoją Kasię z którą znamy się od szkoły podstawowej.

Dzieli nas tylko rok różnicy. Razem grałyśmy w piłkę, jeździłyśmy na zawody i obozy, ale tak naprawdę odkryłyśmy się dopiero wtedy, kiedy obie zostałyśmy mamami. 🤍

Pamiętam dokładnie ten dzień. Miałam już spory brzuszek, szłam z mamą na zakupy i nagle spotkałyśmy Kasię. Podeszła do mnie cała uśmiechnięta, pogratulowała mi i powiedziała, że ona też jest w ciąży. I od tamtej chwili coś po prostu „pykło”.

Mimo wielu kilometrów jest mi dziś niesamowicie bliska. Nie ma dnia, żebym o niej nie pomyślała. Życie często wygląda tak, że ciągle gdzieś biegniemy, załatwiamy, ogarniamy i nawet kiedy dłużej się nie słyszymy, ja i tak czuję, że ona jest. Że myśli o mnie tak samo, jak ja o niej.

Cieszę się, że ją mam to taka moja druga siostra.
Jak czytasz to wiesz ❤️❤️❤️

A Wam dziewczyny mogę powiedzieć jedno pielęgnujcie takie przyjaźnie. Bo ludzie, którzy po prostu są. Wspierają, kibicują i trzymają za nas kciuki nawet z daleka, są największym skarbem. 🤍

Czy jest tu ktoś jeszcze, kto ma taką swoją Kasię ?

SESJA NIESPODZIANKA To była moja pierwsza taka niespodzianka i miałam w głowie czarny scenariusz co 5 minut. Pisałam z n...
10/05/2026

SESJA NIESPODZIANKA

To była moja pierwsza taka niespodzianka i miałam w głowie czarny scenariusz co 5 minut. Pisałam z nimi obojgiem jednocześnie, pilnowałam żeby się nie wygadać, żeby nikt niczego nie podejrzewał. Serio, czułam się jakbym brała udział w jakiejś tajnej akcji. 😂

I cały czas myślałam tylko:
„Ewa, tylko tego nie sport…”

A potem nagle wszystko się zatrzymało. Było pięknie naturalnie i z takimi emocjami że fotografując łzy spływały po policzkach.

Ostatnio trafiłam na te zdjęcia i filmiki i aż mnie ścisnęło w środku. Bo dziś oni są już nie tylko narzeczonymi. Są rodzicami swojego malucha. ❤️

I to jest dla mnie chyba najpiękniejsze w tej pracy.
Że ja nie fotografuję tylko „sesji”.
Ja fotografuję momenty, do których potem wraca się po latach i nagle przypomina sobie dokładnie wszystko stres, ekscytację, miłość, tę jedną konkretną chwilę.

I serio… wtedy człowiek rozumie, że zdjęcia to dużo więcej niż tylko zdjęcia.

09/05/2026

SESJA OCZAMI DZIECKA

Wiecie, co najbardziej kocham w sesjach rodzinnych?
To, że dzieci zawsze przypominają nam, co jest naprawdę ważne.

Bliskość , zabawa, śmiech i wspólne chwile, które zostają później w pamięci na długo.
To właśnie dlatego podczas sesji tak dużo uwagi poświęcam dzieciom. Staram się najpierw zdobyć ich zaufanie, rozbawić je i pokazać, że jesteśmy tu po to, żeby spędzić razem dobry czas.

Kiedy dzieci czują się swobodnie, wszystko dzieje się naturalnie.
A rodzice? Mogą po prostu być razem. Bez stresu i bez zastanawiania się „czy nasze dzieci dadzą radę na sesji”. Dadzą. Zawsze.

Tym razem poprosiłam Michel, żeby opowiedziała, jak zapamiętała naszą rodzinną sesję nad morzem.

Posłuchaj jej historii i zobacz tę sesję jej oczami.

07/05/2026

Wszyscy pytają czy dziecko śpi, je, przybiera na wadze. Mało kto pyta: „A Wy jak się czujecie?”

Dlatego moje sesje noworodkowe nie są tylko o zdjęciach dziecka. One są o Was.

O mamie, która od kilku tygodni daje z siebie wszystko i nawet nie pamięta kiedy ostatnio spokojnie usiadła. O tacie, który próbuje być wsparciem, choć sam też jest zmęczony i zagubiony w tej nowej rzeczywistości.

Wiem. Wiem.
Sesja noworodkowa jest teraz pewnie ostatnią rzeczą, o jakiej myślicie.

Jesteście zmęczeni.
Niewyspani.
Czasem nie wiecie już który to dzień tygodnia.
Wasz świat nagle kręci się wokół karmienia, usypiania, przewijania i próby wypicia ciepłej kawy.

I właśnie dlatego chcę Wam powiedzieć jedno. Kiedyś będziecie mi wdzięczni za te chwile.

Bo na tej sesji naprawdę nie musicie robić nic wyjątkowego. OBIECUJĘ.

Będziecie robić dokładnie to samo co każdego dnia.
Przytulać swoje maleństwo.
Nosić je na rękach.
Patrzeć jak śpi.
Całować małe policzki.
Kołysać.
Karmić.
Uspokajać.

Może jedyna różnica będzie taka, że zamiast poplamionego mlekiem dresu założycie coś, w czym poczujecie się po prostu dobrze.

I może właśnie dlatego te zdjęcia są później tak ważne, bo pokazują prawdziwy początek Waszej historii jako rodziców, a Wasz maluszek nigdy nie będzie już tak maleńki jak dziś.

Adres

Dębogórsa
Rumia
84-230

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 15:00

Telefon

+48503611311

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ewa Lipińska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ewa Lipińska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria