09/06/2026
X Wojnowski Festiwal Fotografii, czyli sobota w Wojnowie i wernisaż wystawy. Na początek Klasztor Wojnowo i spotkanie ze Stefanem Zubczewskim, Czarkiem Sokołowskim i Wojtkiem Grzędzińskim, które poprowadził Bartek Syta. Dalej spacer przez Wojnowo do sklepu na początek wernisażu, przemówienia, wręczenie pamiątek i podziękowań za wspólnych dziesięć lat. Wtedy nadszedł czas na wędrowny wernisaż w kierunku klasztoru...
tak było :)
Dziękuję za możliwość doświadczenia tych przeżyć i zawiśnięcie na płocie Wojnowa :)
Wystawa będzie do obejrzenia do 27 września, uprzedzam, aby ją całą zobaczyć trzeba przejść parę kilometrów, 125 autorek i autorów, 400 zdjęć - na pewno warto!
W wakacyjnych planach warto się skierować na Mazury, polecam i zapraszam :)