18/05/2026
Wybranie paru zdjęć z tej sesji graniczyło z cudem jak dla mnie 🤭
Przed Wami KAROLINA & KAROL & MISIA 💚
Uwielbiam naturę, uwielbiam słońce i światło, które mamy na zewnątrz. Uwielbiam uśmiechy ludzi, z którymi spotykam się po raz pierwszy i dla których to spotkanie pozostawia pamiątkę na lata. Czuję się wspaniale będąc częścią Waszych najważniejszych momentów w życiu.
No KOCHAM robić te zdjęcia 🥹
Jak Wam się podoba taka sesja ciążowa? 🌿