Say Cheese - Monika Kędzierska Fotografia

Say Cheese - Monika Kędzierska Fotografia Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Say Cheese - Monika Kędzierska Fotografia, Fotograf, Piątkowisko 103, Pabianice.

Fotograf Pabianice i okolice
• sesja rodzinna
• sesja ciążowa
• sesja noworodkowa
• sesja roczkowa
• sesja kobieca, sensualna
• sesja studyjna
• sesja lifestyle
• fotografia okolicznościowa: reportaż z chrztu, komunii, 40-stki, małe imprezy rodzinne

23/04/2026

🌸 3 maja 2026 - SESJE W KWITNĄCYM SADZIE! 🌸
Czy wiesz, że najpiękniejszy spektakl natury trwa zaledwie chwilę?

Biel i róż płatków, zapach wiosny i to niepowtarzalne, miękkie światło.
Sad w pełnym rozkwicie to wyjątkowa scenografia do zdjęć, która zdarza się tylko RAZ na 2 lata w tym pięknym miejscu.
Może być tłem do Waszej historii. 🥹

IDEALNE NA:
🌸 sesje rodzinne
🌸 sesje narzeczeńskie
🌸 sesje z okazji Dnia Mamy
🌸 sesje ciążowe

⚠️ UWAGA: Mam tylko 8 miejsc!
Kwitnienie nie czeka, dlatego ta oferta jest ściśle limitowana.

Szczegóły:
📅 Data: Niedziela, 3 maja 2026
📍 Lokalizacja: okolice Pabianic
📸 Co otrzymasz: 6 zdjęć w formie cyfrowej i w sesji papierowej/45 minut sesji
Dla wracających klientów 1 ujęcie gratis!

Jejku, no dziękuję Wam bardzo za ostatnie reakcje pod postem!
11/04/2026

Jejku, no dziękuję Wam bardzo za ostatnie reakcje pod postem!

OMG, czas wskrzesić tę stronę!POMOŻECIE?!Chciałabym jakoś miło zacząć ten rok...Tak wiem. Jest KWIECIEŃ, prawie połowa k...
08/04/2026

OMG, czas wskrzesić tę stronę!
POMOŻECIE?!

Chciałabym jakoś miło zacząć ten rok...
Tak wiem. Jest KWIECIEŃ, prawie połowa kwietnia.
A ja przepadłam jak śliwka w kompot.
Zwykle mam problem z pierwszym kwartałem roku, jakoś nie mogę do siebie wrócić po sesjach świątecznych, chociaż działam od stycznia, to mnie zmroziło jeśli chodzi o jakiekolwiek publikacje.
Ciężko mi to nawet wytłumaczyć, ale WRACAM, już czas!

Podjęłam dzisiaj bardzo ważną decyzję i planuję działać na pełnych obrotach.
Kwiecień, maj i czerwiec mam już praktycznie całe zaplanowane, ale na pewno znajdę terminy od poniedziałku do piątku na piękne plenery i sesje w studio.

Na najbliższym czas planuję:
SESJE W KWITNĄCYM SADZIE! 😌🌸
Już za chwilkę dodam link do zapisów, jednak jutro jadę zobaczyć stan pączków na drzewach. :P

Wiele osób pyta mnie już o maj i Dzień Mamy.
Już odpowiadam, że będą mini sesje z tej pięknej okazji!

2025ach, co to był za ROK!Śmiech, przeplatany gorzkimi łzami... Jednak nie mogę powiedzieć, że ten rok był zły.Na pewno ...
31/12/2025

2025
ach, co to był za ROK!
Śmiech, przeplatany gorzkimi łzami...

Jednak nie mogę powiedzieć, że ten rok był zły.
Na pewno nie był łatwy, ale pełen cennych lekcji od życia.
Jak wiemy, one są jak te wiadra z zimną wodą wylane na głowę.

Ale... wiecie co?
Najczęściej pod koniec roku byłam pełna wyrzutów sumienia, do samej siebie. Mogłaś to, tamto, sramto.
A dzisiaj jestem po prostu sobie WDZIĘCZNA!

Moi Drodzy,prosto z serca...Dziękuję Wam za zaufanie i za to, że mogłam być z Wami w ważnych, rodzinnych momentach.Za wa...
24/12/2025

Moi Drodzy,
prosto z serca...

Dziękuję Wam za zaufanie i za to, że mogłam być z Wami w ważnych, rodzinnych momentach.
Za wasze uśmiechy, rozmowy i za relacje, które są pełne szacunku i wdzięczności. Dziękuję, że zawsze dmuchacie w moje skrzydła, szczególnie wtedy kiedy jestem pełna wątpliwości, czy to co robię ma sens. 😌
Życzę Wam dużo spokoju na co dzień, zdrowia, czasu dla siebie i radości z bycia razem. 💗
Niech Wasze dni będą pełne małych, dobrych chwil. ☺️

Wiecie?
To ogromny przywilej móc zatrzymywać Wasze teraz, zanim stanie się pięknym kiedyś.🥹

Ściskam,
Wasza Fotociocia Monix

No dobra! Kto zostawił kupowanie prezentów na ostatnią chwilę? :DTo może i lepiej, bo mam dla Ciebie pomysł, który zosta...
23/12/2025

No dobra! Kto zostawił kupowanie prezentów na ostatnią chwilę? :D
To może i lepiej, bo mam dla Ciebie pomysł, który zostanie najcenniejszą pamiątką!

Jak tam wasze przygotowania do Świąt?! *.*Choinki już ubrane? :)Jeśli jeszcze nie macie drzewka, to ...serdecznie poleca...
09/12/2025

Jak tam wasze przygotowania do Świąt?! *.*
Choinki już ubrane? :)
Jeśli jeszcze nie macie drzewka, to ...
serdecznie polecam choinki od Green Trees !🎄
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063698973088

Tym razem stoisko znajduje się na ulicy Morelowej, w pobliżu sklepu Olmat! 🙃

Byłam dzisiaj i widziałam piękne okazy, które szukają swojego domku!

Jak widać Andrzejek bawił się całkiem nieźle u Ciotki w studio. :DJa właściwie też. 😅______A teraz już planuję przyszły ...
08/12/2025

Jak widać Andrzejek bawił się całkiem nieźle u Ciotki w studio. :D
Ja właściwie też. 😅

______
A teraz już planuję przyszły rok. *.*
Będzie zupełnie inaczej, bo trochę brakowało mi MNIE w tej scenografii. :)
Spodziewajcie się niespodziewanego. 😎

Jutro już ostatni raz odpalę światełka w mojej fabryce. 🥹🥹🥹Był to piękny czas, wypełniony śmiechem i rozmowami.
05/12/2025

Jutro już ostatni raz odpalę światełka w mojej fabryce. 🥹🥹🥹
Był to piękny czas, wypełniony śmiechem i rozmowami.

Retusz, retusz, retusz pełną parą! Na mikołajkową sobotę zostały 2 ostatnie miejsca na ten rok.
03/12/2025

Retusz, retusz, retusz pełną parą!
Na mikołajkową sobotę zostały 2 ostatnie miejsca na ten rok.

Adres

Piątkowisko 103
Pabianice
95-200

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Say Cheese - Monika Kędzierska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Say Cheese - Monika Kędzierska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria