Magdalena Frączyk Fotografia

Magdalena Frączyk Fotografia Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie. H Henri Cartier-Bresson

Tylko jutro wszystkie plenery 10 zdjęć 350zł,pogoda ma być piękna także zapraszam 😎📷🌸
09/05/2026

Tylko jutro wszystkie plenery
10 zdjęć 350zł,pogoda ma być piękna także zapraszam 😎📷🌸

Zapraszam na sesje portretowe,biznesowe,do sociale mediów itd 📷
08/05/2026

Zapraszam na sesje portretowe,biznesowe,do sociale mediów itd 📷

❤️ Zapraszam na sesje z Okazji Dnia Mamy ❤️Mogą to być sesje plenerowe jak i w studio.Studio na Piłsudskiego we Wrocławi...
06/05/2026

❤️ Zapraszam na sesje z Okazji Dnia Mamy ❤️
Mogą to być sesje plenerowe jak i w studio.
Studio na Piłsudskiego we Wrocławiu
Koszt sesji w plenerze
300zl 8 ujęć
500zl 15 ujęć
Studio 350zl 8 ujęć - sesja pół godziny
600zl 15 ujęć - sesja godzinę
Studio 10.05.2026
Wolne godziny 15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
16:05.2026
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00

Jeśli ktoś przegapił wybór fotografa na rodzinny reportaż z Komunii to zapraszam, mam kilka wolnych terminów :)
04/05/2026

Jeśli ktoś przegapił wybór fotografa na rodzinny reportaż z Komunii to zapraszam, mam kilka wolnych terminów :)

Zapraszam również na wszelkie sesje w plenerze czy to jeszcze w pięknej magnolii,alei sakur 📷😁Na zdjęciach Julia z sesji...
26/04/2026

Zapraszam również na wszelkie sesje w plenerze czy to jeszcze w pięknej magnolii,alei sakur 📷😁
Na zdjęciach Julia z sesji w środę 😍

26/04/2026

Czy ktoś ma chęć na sesję w pięknie wyglądających teraz sadach w Lutyni? Sesje popołudniowe od poniedziałku do środy 27-29.04?📷🙂
Film dzięki uprzejmości Basi

Kilka zdjęć z sesji wizerunkowej Dominiki
09/04/2026

Kilka zdjęć z sesji wizerunkowej Dominiki

Amelce i jej rodzince robiłam zdjęcia w sakurach dokładnie rok temu 12.04 -tak jak teraz zamierzam :) drzewa rozkwitły i...
08/04/2026

Amelce i jej rodzince robiłam zdjęcia w sakurach dokładnie rok temu 12.04 -tak jak teraz zamierzam :) drzewa rozkwitły i czekają na Was. Wygląda to bajecznie 🌸🌸
Kto chętny na mini sesje w sakurach na weekend lub w przyszłym tygodniu,z kim się widzę ? 😍
Godziny w weekend najlepiej popołudniowe kiedy słońce będzie już niżej od ok.15:30

Cennik zostawiam z marca
300 zł 8 ujęć
500 zł 15 ujęć
📷

Adres

Fiołkowa 9a
Nadolice Wielkie
55-003

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Magdalena Frączyk Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria