Klaudia Ogorzelska Fotografia

Klaudia Ogorzelska Fotografia Zatrzymuję Wasze chwile w wyjątkowy sposób.

Pierwsze fotografowane przeze mnie ślub i wesele.Szczerze?Ogrom stresu, przygotowań, nauki nowego sprzętu, nauki reporta...
02/06/2026

Pierwsze fotografowane przeze mnie ślub
i wesele.

Szczerze?

Ogrom stresu, przygotowań, nauki nowego sprzętu, nauki reportażu ślubnego i wątpliwości, czy oby na pewno dobrze zrobiłam, że się zdecydowałam..

Ale każdemu fotografowi, który zaczyna swoją przygodę z fotografią ślubną życzę właśnie takiego pierwszego wesela i takich ludzi!!!

SZTOS! Co ja tu będę mówić💁‍♀️

Energia i luz Justyny i Bartka, którzy byli głównymi bohaterami tego niezwykłego dnia, po prostu powalały:) Niesamowici, pozytywni goście, którzy bawili się od samego początku do końca, DJ Czarek Paul & Sound, który tak rozbujał to wesele, że nie dało się siedzieć przy stole (sama chętnie bym się bawiła:)) i wspaniała, życzliwa obsługa sali weselnej

To miał być jednorazowy strzał, ale nie będę ukrywać... Spodobało mi się 😁

Mało tego! Jestem nawet z siebie dumna. Bo się zdecydowałam. Bo odrobiłam tą lekcję. Bo się udało. Tak przynajmniej mi się wydaje:)

Wczoraj stwierdziłam, że może w życiu codziennym niekoniecznie, to jednak w pracy (choć się wypieram) jestem perfekcjoni...
14/05/2026

Wczoraj stwierdziłam, że może w życiu codziennym niekoniecznie, to jednak w pracy (choć się wypieram) jestem perfekcjonistką.

Na miejsce tej sesji pojechałam dwukrotnie zanim spotkaliśmy się tam docelowo. Wybrałam najciekawsze miejsca, zrobiłam plan, co gdzie i jak, żeby poszło sprawnie i Państwo młodzi mi nie zmarzli. Lubię być przygotowana, mieć przemyślane różne alternatywy, wiedzieć co zrobić w danej sytuacji, jak się szybko bla, bla, bla..

I wiecie co... Spotkaliśmy się i zaczęło lać.. A ja tego scenariusza w ogóle nie brałam pod uwagę🙈

Ale zostaliśmy. I wyszło najpiękniej❤️

Nie da się wszystkiego przewidzieć. Ba! Mało co się da. Życie bywa zaskakujące. Ale wiesz co Ci powiem? Weź to wszystko co przychodzi ze sobą i idź z odwagą. Jestem pewna, że sobie poradzisz. I to lepiej niż Ci się wydaje.

P.S. I nie bądź takim perfekcjonistą ;)

12/05/2026

Tak sobie dzisiaj myślałam o tym, jacy potrafimy być dla siebie samych okrutni i krytykujący. Podczas gdy chyba robimy w danym momencie wszystko najlepiej, jak potrafimy, na tyle, na ile pozwalają nam siły, emocje, zdrowie i okoliczności. A tak często chcemy od siebie więcej i lepiej, nie patrząc na to wszystko co nas otacza i jest w nas.

Wydaje mi się, że już dawno przerobiłam ze sobą temat samokrytyki, choć łapię się czasami na niej. Ale już nie pozwalam jej dojść do głosu. Mówię do niej „spadaj”. I wierzcie, że ona ze zwieszoną głową wyłazi z mojej własnej. Obrażona, ale idzie sobie, a ja się nawet za nią nie oglądam.

Bądźcie dla siebie dobrzy, najlepsi. Jako fotografowie, rodzice, jako ludzie. Bądźcie dla siebie przyjaciółmi. Za wiele w życiu spotyka nas trudności, żebyśmy sami sobie ich dokładali.

Z czułością,
Klaudia

❤️

Ponieważ pierwsze Komunie Święte zbliżają się dużymi krokami, opowiem Wam o tym, jak wygląda sesja komunijna u mnie ☺️A ...
29/04/2026

Ponieważ pierwsze Komunie Święte zbliżają się dużymi krokami, opowiem Wam o tym, jak wygląda sesja komunijna u mnie ☺️

A opcje są dwie.

Ta najchętniej wybierana to reportaż w dniu I Komunii.
Spotykamy się wtedy w kościele lub w miejscu przyjęcia i relacjonuję dla Was ten dzień krok po kroku.

Najczęściej wykonujemy też wtedy zdjęcia z najbliższą rodziną oraz, jeśli tylko pozwala na to pogoda i okolica, wykonujemy sesję w plenerze z głównym bohaterem tego dnia 👧👦

Druga opcja to sesja plenerowa w innym dniu niż
I Komunia. Spotykamy się w umówionym miejscu
i łapiemy ujęcia zarówno dziecka, jak i rodzinne (co bardzo polecam, bo potem nie brakuje wspólnych, rodzinnych zdjęć w albumie;))

Taką właśnie widzicie na dzisiejszych zdjęciach^^

Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz do mnie, a podeślę Ci ofertę w wiadomości✉️🌿

Zapraszam Was najcieplej 🤎


Powiedzieć, że mi się spodobało, to jak nic nie powiedzieć…Tylko na Nich spójrzcie 🥹Jest pięknie! 😍
28/04/2026

Powiedzieć, że mi się spodobało, to jak nic nie powiedzieć…

Tylko na Nich spójrzcie 🥹
Jest pięknie! 😍

Codziennie możesz zacząć od nowa🌷😘
19/04/2026

Codziennie możesz zacząć od nowa🌷😘

Nieśmiało powiem, że jestem specjalistką od portretów 😁No uwielbiam!:) Muszę moje reniferki dodawać pojedynczo, bo każdy...
21/11/2025

Nieśmiało powiem, że jestem specjalistką od portretów 😁

No uwielbiam!:)

Muszę moje reniferki dodawać pojedynczo, bo każdy zasługuje na okładkę 🙂😍



Przedszkole Wroclaw. Przedszkolak.

Już chyba czas odpalać renifery 🦌🎄🎁🤶Trochę inaczej niż zwykle, bo to kadr ze scenki przygotowanej dla przedszkoli:) Jak ...
20/11/2025

Już chyba czas odpalać renifery 🦌🎄🎁🤶

Trochę inaczej niż zwykle, bo to kadr ze scenki przygotowanej dla przedszkoli:)
Jak Wam się podoba? Chcielibyście zobaczyć swoje maluszki w takiej odsłonie?
Jeśli tak, to mam miejsce, dla jednej malutkiej placówki bądź pojedynczych grup jeszcze w listopadzie.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

I nie wiem, kiedy ten rok zleciał! Powie mi ktoś? Bardzo proszę choć trochę zwolnić🙏

Jak wiadomo, sesja z roczniakiem i dwulatkiem w jednym, to niewątpliwie jedna z najtrudniejszych przepraw, nie będę zapr...
19/11/2025

Jak wiadomo, sesja z roczniakiem i dwulatkiem w jednym, to niewątpliwie jedna z najtrudniejszych przepraw, nie będę zaprzeczać😁 Zawsze jednak tak jakoś wychodzi, że zamieniając sesję w zabawę, łapiemy całe mnóstwo fajnych, radosnych kadrów, jak nie tam gdzie trzeba, to tam gdzie główni bohaterowie postanawiają się przemieścić;)

Robiłam w ogóle ostatnio mały porządek na dysku google i wpadły mi pod lupę filmiki i zdjęcia, kiedy moje dzieci były malutkie.
Koncert. Mój 2 letni synek krzyczał: „Mam te moć!!!”, co istotnie się zgadza i że ma w zwyczaju iść na całość we wszystkim co robi, już wtedy walił grzechotkami jak na rockowym koncercie😅 4 letnia córeczka w stroju Elsy, z parasolką Elsy śpiewała piosenkę urodzinową, dla któregoś z dziadków. Scena pod kanapą była jej :)

Wiecie jak się na to patrzy po tych kilku dobrych latach?🥹 Jak dobrze móc wrócić do ich malutkich, słodkich buziaków, uśmiechów, mlecznych ząbków, tego w jaki sposób zmiękczają literki i poprawiają włoski?

A pamięć jest tak potwornie ulotna. Wydawało mi się, że tych obrazów nie da się zapomnieć, ale to nieprawda.

Dlatego apeluję!😁 Róbcie Kochani zdjęcia! I te własne i te profesjonalne bo na wszystkie inaczej się patrzy i wszystkie maja swoj urok, są niepowtarzalne. Nie ma piękniejszej pamiątki!

A ja niezmiennie zapraszam Was do wspólnego zachowywania wspomnień:) Taką mam misję, żebyście kiedyś blisko siebie usiedli na kanapie i z łezką w oku wracali do tak pięknie zapisanych chwil 🥰❤️

Mam Ciebie, mam wszystko...Żeby spojrzeć w oczy tej drugiej osoby i zobaczyć w nich błysk. Żeby pierwsza zauważyła, kied...
13/11/2025

Mam Ciebie, mam wszystko...

Żeby spojrzeć w oczy tej drugiej osoby i zobaczyć
w nich błysk.
Żeby pierwsza zauważyła, kiedy coś się dzieje.
Żeby małe gesty mówiły znacznie więcej niż wspólny adres.
Żeby codzienna rutyna przy niej była o niebo lepsza.
Żeby była spokojem, śmiechem, stabilnością.
Żeby trwać. Mimo, że miłość przybiera inne barwy z czasem. Dopóki jest miłością, jest tak jak ma być.

Zdjęcia ukradzione podczas sesji rodzinno roczkowej:)

Dużo prawdziwej, kojącej, otulającej miłości Wam życzę ❤️

I nie zapomnijcie zatrzymywać chwil!

Klaudia






Sesja rodzinna we Wrocławiu. Sesja roczkowa we Wrocławiu.

Adres

Kiełczow

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klaudia Ogorzelska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria