Zapamiętane Światłem

Zapamiętane Światłem "Wszędzie otacza nas poezja, ale jej przelanie na papier nie jest takie proste jak patrzenie na to." Vincent van Gogh

15/02/2019
Z okazji walentynek dużo miłości!
14/02/2019

Z okazji walentynek dużo miłości!

Moje fotografie też będą
25/02/2016

Moje fotografie też będą

No i to już koniec...., koniec III semestru Uniwersytetu Fotografii Dziecięcej. Dyplom zaliczony i wyróżniony :)Komentar...
27/11/2015

No i to już koniec...., koniec III semestru Uniwersytetu Fotografii Dziecięcej. Dyplom zaliczony i wyróżniony :)
Komentarz jednej z instruktorek: Karolina Wawrzyniak (Green69): Oto dyplom, który niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie. Autorka stworzyła projekt, który nie tylko wzrusza, ale jest przede wszystkim czytelny, przemawia do widza, zatrzymuje na dłużej, nie sposób przejść koło niego obojętnie. To pięknie pokazana rzeczywistość, życie każdego człowieka, które jest wypełnione łzami i śmiechem, szczęściem i nieszczęściem, ale także marzeniami, których nikt nie może nam zabrać. To wszystko podkreślone jest miłością i przyjaźnią, dzięki którym mamy codziennie siłę, aby wstać z łóżka i rozpocząć nowy dzień. Wzruszający, przepiękny dyplom. Serdecznie gratuluję!

Moje przygotowania do dyplomu kończącego III semestr Uniwersytetu AFD. Ale to szybko minęło... będę tęskniła za wyzwania...
12/11/2015

Moje przygotowania do dyplomu kończącego III semestr Uniwersytetu AFD. Ale to szybko minęło... będę tęskniła za wyzwaniami, które niekiedy dawały nam nieźle w kość i za wspólną nauką z dziewczynami. Akademio kiedy IV semestr???
Temat dyplomu to "Opowieść o człowieku". W kilku kadrach pokazanie historii małego człowieka. Zadanie wydawałoby się łatwe a jednak okazuje się trudne, bo poprzeczka ustawiona wysoko - fotografie powinny wywoływać emocje.
Przedstawiam historię Maksymiliana dotkniętego przez rzadką, nieuleczalną, postępującą chorobę Sanfilippo. Kiedyś biegał, mówił i psocił jak każde dziecko. Dzisiaj, w wieku 15 lat, wymaga opieki, pomocy innej osoby w każdej niemal czynności i musi korzystać z wózka.
Oto Maksymilian.... mój syn...

jesieńAkademia Fotografii Dziecięcej "Wyróżnienie za zastosowanie dynamicznej perspektywy kadrowania w połączeniu z zare...
05/11/2015

jesień
Akademia Fotografii Dziecięcej "Wyróżnienie za zastosowanie dynamicznej perspektywy kadrowania w połączeniu z zarejestrowanymi emocjami bohaterki co skutkuje nietuzinkowym obrazem. Wyróżnienie za dopracowaną obróbkę detalu oraz doświetlenie przedstawionej postaci."

Fotografia kreacyjna "to tworzenie nowej rzeczywistości: obrazów, wytworów wyobraźni twórcy, które nie istnieją w świeci...
19/10/2015

Fotografia kreacyjna
"to tworzenie nowej rzeczywistości: obrazów, wytworów wyobraźni twórcy, które nie istnieją w świecie realnym. Trzeba je stworzyć, by mogły żyć swoim życiem. Autor zdjęcia jest nie tylko fotografem ale też reżyserem realizującym swą artystyczną wizję"
A oto moje fotografie jakie powstały przy kolejnym wyzwaniu Uniwersytetu AFD.

portret malarski  - mała Ślązaczka :)
13/10/2015

portret malarski - mała Ślązaczka :)

Kolejne wyzwanie na Uniwersytecie Fotografii Dziecięcej za mną i powód do radości, bo kolejne moje zdjęcie zostało wyróż...
29/06/2015

Kolejne wyzwanie na Uniwersytecie Fotografii Dziecięcej za mną i powód do radości, bo kolejne moje zdjęcie zostało wyróżnione. Oto zdjęcie wyzwania "Flash w dzień" i komentarz jednej z instruktorek: "Lidia Madura (Lidia): Fantastyczne, energetyczne ujęcie, które wykonała Autorka, korzystając w sposób bardzo świadomy, z zalet lampy błyskowej. To przykład fotografii, która w tych warunkach oświetleniowych, bez użycia lampy zewnętrznej, nie mogłaby zaistnieć. Podświetlenie pod słońce dało znakomity efekt, zachowane zostały rysy i światłocień na twarzy oraz piękny detal. Gratuluję wyobraźni, odwagi i umiejętności!"
Pełny tekst: http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/component/option,com_jfusion/Itemid,40/f,228/jfile,viewtopic.php/t,28389/

"Fotografia nocna" i moje zdjęcie, które zostało wyróżnione w tym temacie na Uniwersytecie Fotografii Dziecięcej.Komenta...
09/06/2015

"Fotografia nocna" i moje zdjęcie, które zostało wyróżnione w tym temacie na Uniwersytecie Fotografii Dziecięcej.
Komentarz do fotografii jednej z instruktorek AFD - Agnieszki Sztuka (sztuczki):
"W tym ujęciu fotografia nocna właśnie nabiera sensu. Te obiekty w świetle dziennym wyglądają zwyczajnie, wiem o czym mówię, bo widziałam je nie raz :), ale po zapadnięciu zmroku stają się bardzo atrakcyjne i fotogeniczne. Autorka w szerokim kadrze zatrzymała magię miejsca, a dodanie pierwiastka dziecięcego podkreśliło wielkość świecących elementów. Dbałość o jakość kadru oraz bardzo dobra obróbka podkreślająca detal to elementy, które sprawiły, że mówimy o wyjątkowości tego ujęcia. Gratuluję."
Pełny opis i inne wyróżnione fotografie:
http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/blog/kursy-fotografii-dzieciecej-akademii/uniwersytet-akademii-fotografii-dzieciecej/uniwer-e-i-s3-wyzwanie-ii-rozstrzygniecie-2/

Moje wariacje :) na temat ruchu i fotografowania na długim czasie.
22/05/2015

Moje wariacje :) na temat ruchu i fotografowania na długim czasie.

Adres

Mysłowice
41-408

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zapamiętane Światłem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Zapamiętane Światłem:

Udostępnij

Kategoria