Michał Sitarz Fotografia Motoryzacyjna

Michał Sitarz Fotografia Motoryzacyjna Fotografia motoryzacyjna
Współpraca - priv: [email protected]
Lublin i okolice Chcesz zdjęcie swojego auta? Pisz śmiało na priv. Pozdrawiam.

Zapraszam również do mnie na insta: www.instagram.com/sitek_moto
P.S. Chętnie nawiążę współpracę z firmami motoryzacyjnymi, auto detailingowymi, salonami samochodowymi itd.

Drugie rozpoczęcie sezonu w tym roku, tym razem w Biłgoraju. Zapraszam do obejrzenia mojej fotorelacji i odwiedzania wyd...
12/05/2026

Drugie rozpoczęcie sezonu w tym roku, tym razem w Biłgoraju. Zapraszam do obejrzenia mojej fotorelacji i odwiedzania wydarzeń organizowanych przez Biłgorajskie Klasyki. Naprawdę warto 🔥💪

Miasto Budzi Się, czyli moje ulubione rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 😉W tym roku można mnie było spotkać przy ulicy ...
20/04/2026

Miasto Budzi Się, czyli moje ulubione rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 😉
W tym roku można mnie było spotkać przy ulicy Wybrzeże Gdańskie i powiem Wam szczerze, że pod względem fotograficznym nie była to łatwa lokalizacja. Widziałem naprawdę dużą ilość fantastycznych aut, którym niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia. A jeśli już zrobiłem to spora część nadawała się jedynie do kosza. Panował tam spory ruch a i prędkość niektórych aut nie pozwalała na wykonanie ostrego zdjęcia 😋
Tak czy inaczej, nic straconego. Jak nie tym, to następnym razem się uda. A jeśli ktoś bardzo chciałby fotkę swojego auta, to ja oczywiście jestem otwarty na wszelkiego rodzaju współprace 😉
Podsumowując było naprawdę świetnie. Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom oraz całej ekipie zaangażowanej w to rewelacyjne wydarzenie i do zobaczenia 🙌

W oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu 😉Kilka zdjęć z zeszłorocznej imprezy   organizowanej przez 3P Center - Detailing, Fo...
09/04/2026

W oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu 😉
Kilka zdjęć z zeszłorocznej imprezy organizowanej przez 3P Center - Detailing, Folie ochronne, Car wrapping 👌🔥

Co prawda 5 edycja wystawy Castrol Ikony Motoryzacji dobiegła końca, ale fotorelację zawsze można wrzucić 😉Jak było? Pod...
27/03/2026

Co prawda 5 edycja wystawy Castrol Ikony Motoryzacji dobiegła końca, ale fotorelację zawsze można wrzucić 😉
Jak było? Pod względem fotograficznym, powiedzmy szczerze nie było idealnie. Przez oświetlenie, które odbija się na autach i ich ciasne ustawienie, ciężko o dobre zdjęcie.
Jeśli chodzi o samą wystawę pod względem oglądania aut to zdecydowanie polecam. Auta rewelacyjne a ich ilość i jakość niesamowita.
No i te dialogi zwiedzających znawców motoryzacji🤣
Nastoletni chłopak przy Ferrari Purosangue, chyba do swojego ojca:
- Patrz, najnowszy i największy SUV Porsche.
- Yhy, elektryk - odpowiada ojciec.
albo
chłopak i dziewczyna (chyba para),
Dziewczyna przy AGTZ pyta chłopaka:
- A to co za auto?
- To jakiś francuz stworzony a potrzeby filmu. Tak naprawdę nie istnieje - odpowiada chłopak.
Tak więc po co czytać opisy jeśli wszystko wiemy najlepiej 😉
Wystawa Ikony Motoryzacji

Club de Ultrace Część 3 - ostatniaJuż nie mogę doczekać się Gdańska 🔥
01/03/2026

Club de Ultrace
Część 3 - ostatnia
Już nie mogę doczekać się Gdańska 🔥

Club de Ultrace Część 2 z 3 🔥💪
24/02/2026

Club de Ultrace
Część 2 z 3 🔥💪

Club de UltraceCzęść 1 - TOP 16 U mnie niestety TOP 15. Cytując klasyka, jak do tego doszło nie wiem😉
22/02/2026

Club de Ultrace
Część 1 - TOP 16
U mnie niestety TOP 15. Cytując klasyka, jak do tego doszło nie wiem😉

Ta Ostatnia Niedziela - część 3 - ostatnia. Czas zająć się pracą, zarabianiem i odkładaniem na prawdziwe auto marzeń a n...
02/11/2025

Ta Ostatnia Niedziela - część 3 - ostatnia.
Czas zająć się pracą, zarabianiem i odkładaniem na prawdziwe auto marzeń a nie obróbką ich zdjęć 😉
Pozdrawiam i do zobaczenia wiosną na rozpoczęciu sezonu 🙌
Miasto Budzi Się

Ta Ostatnia Niedziela - część 2. W poprzednim poście wszystkie zdjęcia były w pionie, to teraz dla odmiany wszystkie są ...
23/10/2025

Ta Ostatnia Niedziela - część 2.
W poprzednim poście wszystkie zdjęcia były w pionie, to teraz dla odmiany wszystkie są w poziomie😉
Jeśli jesteście ciekawi czy będzie część 3, odpowiem krótko.
Tak.
Kiedy?
Nie wiem.
Miłego oglądania 🙌
Miasto Budzi Się

Część 1 zdjęć z niedzielnego (05.10.2025 r.) wydarzenia Ta Ostatnia Niedziela. Na pewno wkrótce będzie część 2 a być moż...
18/10/2025

Część 1 zdjęć z niedzielnego (05.10.2025 r.) wydarzenia Ta Ostatnia Niedziela. Na pewno wkrótce będzie część 2 a być może i część 3. Zdjęć po wstępnej selekcji mam prawie tysiąc😉
Impreza rewelacyjna, auta wspaniałe więc nie przedłużając, skopiowałem część opisu z wiosennego wydarzenie i jeśli widzisz swoje auto na zdjęciu i chcesz je w pełnej rozdzielczości - pisz priv.
Jeśli nie widzisz swojego auta na zdjęciach a ciekawi Cię czy go nie ustrzeliłem - pisz priv.
Odpowiem na każdą wiadomość (może nie w ciągu godziny lub kilku, ale odpowiem - cierpliwości 😉).
Chcesz być na bieżąco? - zapraszam do obserwowania.
Miasto Budzi Się

Adres

Lublin

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Michał Sitarz Fotografia Motoryzacyjna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Michał Sitarz Fotografia Motoryzacyjna:

Udostępnij

Kategoria