08/06/2026
Dzień dobry! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego mnie nie ma - oto powód numer 1! ;)
Jeśli nie ma mnie na reportażu lub sesji, to najpewniej siedzę przy obróbce. Tak mi mijają najpiękniejsze miesiące w roku... Za to - u mnie też jest KOLOROWO. :)
Aktualizacja jest taka: czekam na przesyłkę dla połowy przedszkola, druga część będzie wysyłana dzisiaj. W międzyczasie zrobiłam tablo, które idzie do druku. Sesje indywidualne czekają do odbioru - będę wysyłać wiadomość.
W tym tygodniu nie mam miejsc na sesje indywidualne, oprócz tych zapisanych. Weekend spędzam z rodziną. Reszta weekendów czerwcowych jest zajęta.
Mam pierwsze rezerwacje na 2027 i 2028 r. - dziękuję ❤
P.S. Mam nadzieję, że dożyję. ;)