15/06/2026
Natalia 🫢
Obie z Natalią bardzo lubimy te ujęcia. Wiecie co najlepszego jest w fotografii ciążowej? Towarzyszenie mamie w jej drodze do poznania lokatora z brzuszka.
Każda mama próbuje wyobrazić sobie jak będzie wyglądać maleństwo. Ja również! kiedy na sesji się pojawiacie próbuje wyobrazić sobie maleństwo w każdym brzuszku, czy będzie podobę bardziej do Mamy czy taty czy oczy będą tego samego koloru które mają rodzice.
Wisińska na torcie jest kiedy poznaje maleństwo z Brzuszka! ♥️