06/07/2025
Sprzedam Ci tajemnicę. Ale nikomu nie mów. XD
Za każdym razem, jak ktoś przychodzi do mnie na sesję, to nie przeglądam zdjęć tej osoby w social mediach. Pozwala mi to spojrzeć na taką osobę na nowo, świeżo i surowo. Sprawdza się za każdym razem.
I tak było z Dawidem. Przyszedł do mnie po foty. Nie była to jego pierwsza sesja, ale ta niewiedza pozwoliła mi na niego spojrzeć na nowo, pokazać coś, czego inni nie widzieli. No i zobaczyłam, kameleona. A jak wiesz, bycie kameleonem to bycie dobrym modelem. Dobrze się bawiłam na tej sesji, na każdej takiej sesji przypominam sobie, że kocham robić foty. Po prostu.
Zobaczyłam Dawida w lekkiej formie i tej groźnej, bad boy’a, ale prywatnie jest super miły. I nie ma agencji. Także można sie odzywać i ja polecam to zrobić. W prawdzie używał słów, których nie rozumiałam (takich jak „sigma”, wciąż się zastanawiam, czy to dobrze..), nie uwierzył, że mam więcej niż 30 lat, śmialiśmy się dużo, a zdjęć przepięknych zrobiliśmy mnóstwo. Tak trzeba żyć, moi kochanki tak trzeba żyć.
I Dawid ma niesamowitą świadomość ciała. Ale czego innego można spodziewać się po tancerzu? Oczywiście taniec i modeling mają dużo wspólnego, a jeszcze więcej różnic, ale łapał je mega szybko, tworzył mega pięknie. Takich osób do współgrać Wam życzę. No i naprawdę polecam tego człowieka, bo ma TO COŚ, czego ciągle nie umiem nazwać i opisać, TO COŚ, co mają dobrzy modele i zajebiste modelki. Jak wiesz czym jest TO COŚ, to koniecznie daj mi znać.
No i taka zapowiedź krótką testów z Dawidem.
x x