Bubusława Górny

Bubusława Górny Beauty / make up editorial
Lookbook
Portrait / Portrety
Sesje testowe
Polaroidy
Sesje wizerunkowe

Warsztaty i uczenie ludzi o świetle to moja specjalność. Lubię to robić. Potrafię to robić i świadczą o tym osoby, które...
10/11/2025

Warsztaty i uczenie ludzi o świetle to moja specjalność. Lubię to robić. Potrafię to robić i świadczą o tym osoby, które na warsztatach u mnie były. I widzę co teraz czynią, uczniowie przerastają mistrza, czy jakoś tak i czuję dumę w związku z tym.

Pokażę Ci jak rozumieć światło, jak je polubić, dam Ci narzędzia do dalszej pracy, wiedzę, umiejętności, to, co potrzebujesz. Pogoda nie rozpieszcza, robi się ciemno o 14, miej do zaproponowania klientom to, czego potrzebują, w godzinach jakich chcą.

Będziemy działać z modelką i będzie pięknie.
Wbijaj. Nic więcej mówić nie trzeba. Będzie totalnie warto.

Zapowiedź sesji okładkowej dla  Zazdrość Zazdrość to uczucie, które zna każdy z nas – pojawia się cicho, gdzieś w środku...
25/09/2025

Zapowiedź sesji okładkowej dla

Zazdrość
Zazdrość to uczucie, które zna każdy z nas – pojawia się cicho, gdzieś w środku. Sama w sobie jest naturalna. Pytanie brzmi: co zrobimy z nią dalej? Jeśli pozwolimy jej rosnąć, potrafi wypalać od środka i odbierać lekkość życia. Ale gdy ją zauważymy i przeobrazimy w siłę, staje się częścią nas, a nie ciężarem.

fot
mod MA
mua .mua
hair
styl
asys .amon
studio



MODA FOTOGRAF KATOWICE ŚLĄSK

Sprzedam Ci tajemnicę. Ale nikomu nie mów. XD Za każdym razem, jak ktoś przychodzi do mnie na sesję, to nie przeglądam z...
06/07/2025

Sprzedam Ci tajemnicę. Ale nikomu nie mów. XD
Za każdym razem, jak ktoś przychodzi do mnie na sesję, to nie przeglądam zdjęć tej osoby w social mediach. Pozwala mi to spojrzeć na taką osobę na nowo, świeżo i surowo. Sprawdza się za każdym razem.

I tak było z Dawidem. Przyszedł do mnie po foty. Nie była to jego pierwsza sesja, ale ta niewiedza pozwoliła mi na niego spojrzeć na nowo, pokazać coś, czego inni nie widzieli. No i zobaczyłam, kameleona. A jak wiesz, bycie kameleonem to bycie dobrym modelem. Dobrze się bawiłam na tej sesji, na każdej takiej sesji przypominam sobie, że kocham robić foty. Po prostu.

Zobaczyłam Dawida w lekkiej formie i tej groźnej, bad boy’a, ale prywatnie jest super miły. I nie ma agencji. Także można sie odzywać i ja polecam to zrobić. W prawdzie używał słów, których nie rozumiałam (takich jak „sigma”, wciąż się zastanawiam, czy to dobrze..), nie uwierzył, że mam więcej niż 30 lat, śmialiśmy się dużo, a zdjęć przepięknych zrobiliśmy mnóstwo. Tak trzeba żyć, moi kochanki tak trzeba żyć.

I Dawid ma niesamowitą świadomość ciała. Ale czego innego można spodziewać się po tancerzu? Oczywiście taniec i modeling mają dużo wspólnego, a jeszcze więcej różnic, ale łapał je mega szybko, tworzył mega pięknie. Takich osób do współgrać Wam życzę. No i naprawdę polecam tego człowieka, bo ma TO COŚ, czego ciągle nie umiem nazwać i opisać, TO COŚ, co mają dobrzy modele i zajebiste modelki. Jak wiesz czym jest TO COŚ, to koniecznie daj mi znać.

No i taka zapowiedź krótką testów z Dawidem.

x x

Ta sesja zostanie ze mną na zawsze.Nie tylko dlatego, że w jej trakcie zepsuł mi się aparat (już naprawiony — i całe szc...
03/07/2025

Ta sesja zostanie ze mną na zawsze.
Nie tylko dlatego, że w jej trakcie zepsuł mi się aparat (już naprawiony — i całe szczęście, że mam dwa xd),
ale przede wszystkim dlatego, że kiedy przed moim obiektywem staje inna fotografka, czuję coś wyjątkowego.
Presję. Odpowiedzialność. Ale też ogromne wyróżnienie.

Martę obserwuję już od dawna — z daleka i z bliska, przez pryzmat jej zdjęć i tego, jaka jest na co dzień.
I w końcu mogłam sfotografować ją dokładnie tak, jak ją widzę.
Eteryczną. Delikatną. Z głową w chmurach, sercem na dłoni. Pełną światła.

Marzy mi się, żeby każda sesja tak wyglądała — żebym mogła pokazywać Wam świat moimi oczami.
Was moimi oczami.

Marta to też osoba bardzo wymagająca wobec siebie, co tylko podkręciło mój stres.
Chciałam wejść głębiej. Zajrzeć pod powierzchnię. Pokazać to dobro, które w niej widzę.

I co myślisz: udało się?

dla .tomato.leaf mua miejsce
























AKCEPTACJA z edytorialu *fazy żałoby* Minęło dużo czasu od tej sesji i wydaje mi się to już odległym tematem, ale wiem, ...
29/05/2025

AKCEPTACJA z edytorialu *fazy żałoby*

Minęło dużo czasu od tej sesji i wydaje mi się to już odległym tematem, ale wiem, ze czasem dobrze sobie przemielić wszystko jeszcze raz. Bo czemu by nie.

Z Pauliną znałyśmy się już z poprzednich sesji, współpracowałyśmy razem kilka razy, wiedziałam, że jest przekochana, miła, mądra i zatrzymująca wzrok, ale dopiero ta sesja nas do siebie zbliżyła tak, że tydzień bez rozmowy z tą istotą wydaje się być tygodniem pustym. Także tymi słowami pozdrawiam tę wariatke, fajnie, że jesteś.

Ostatnio zaczyna się coś dziać, świat zaczyna być piękniejszy, lepszy, dzieje się więcej i dzieje się dużo. I co tu mówić, widzę światełko w tunelu. A i mam tak za*****ty flow na testy i portrety teraz, że jeśli się zastanawiasz czy przyjść do mnie na sesję, to teraz jest najlepszy moment, bo wszystko co stworzymy będzie piękne.

ph
mod MA
mua .aura
hair
styl
hair assist
ph assist .amon
studio

FOTOGRAF KATOWICE ŚLĄSK MODA

Jakiś czas temu robiłam sesję testową dla Kester. Testową, czyli taką naturalną, którą się wrzuca do portfolio, żeby pok...
20/05/2025

Jakiś czas temu robiłam sesję testową dla Kester. Testową, czyli taką naturalną, którą się wrzuca do portfolio, żeby pokazać jaką jest się osobą. Można też wrzucić na stronę agencji, albo tam wysłać. Generalnie same plusy, zapraszam. Portrety też robię w takim stylu, w sumie ciężko nazywać sesje tak na prawdę jakoś konkretnie.

Ale wracając do Kester. Kobieta piękna w środku i na zewnątrz, wulkan wspaniałych emocji i niekończącej się energii, ciężko było mi złapać momentami te wybuchy, czasem się gubiłam nawet, ale uwielbiam te dziołchę i wiem, że wyszło nam coś magicznego. I prawdziwego, bo prawda na fotkach jest dla mnie najważniejsza. Także nie marudząc, przed Wami: Kester. Wulkan dobroci. Nic więcej dodawać nie trzeba.

fot
mod
mua
styl
place

*przebudzenie* Temat w sam raz – dla mnie, dla Ciebie, dla nas wszystkich. Na ten dzień, na tę chwilę, na teraz. W powie...
07/05/2025

*przebudzenie*

Temat w sam raz – dla mnie, dla Ciebie, dla nas wszystkich. Na ten dzień, na tę chwilę, na teraz. W powietrzu już czuć zmianę. Przebudzenie.

Dzień dobry, wiosno – i w duszy, i za oknem.

Jeszcze nie wszystko jest jasne, jeszcze nie wszystko ciepłe. Ale już jest pięknie. A będzie jeszcze piękniej.

Dajmy sobie pozwolenie na nowe.

To dobry moment, żeby się obudzić.
Życie jest piękne.

występują

jako stylistka i modelka mua


*uciekając* występują   MA  mua     ph FOTOGRAF KATOWICE ŚLĄSK MODA
11/04/2025

*uciekając*

występują

MA mua

ph

FOTOGRAF KATOWICE ŚLĄSK MODA

Testy dla .staniszewska MA  miejsce  Testy to taka sesja, którą musisz mieć, jeśli chcesz działać w modelingu. Albo już ...
30/03/2025

Testy dla .staniszewska MA
miejsce

Testy to taka sesja, którą musisz mieć, jeśli chcesz działać w modelingu. Albo już działasz. Żeby wysłać do agencji, do klientów. Mam talent do pokazywania jak wyglądasz, mam talent do pokazywania Twojego charakteru i piękna i to pokaże taką sesją. Pokażę jak się ruszasz, jak pozujesz, jeśli to Twoja pierwsza sesja to Ci pomogę, nauczę pozowania, same plusy, minusów brak. No i lubię te minimalistyczne portrety skupione na Tobie, tylko na Tobie. Bo portretowe zdjęcia nie do agencji też mogę Ci zrobić w takim stylu, jeśli praca jako modelka nie jest czymś o czym marzysz. Wstąp do mnie, przyjdź na zdjęcia, stworzymy coś przepięknego, coś zajebistego. Tak mówię ja.



TESTY AGENCYJNE POLAROIDY FOTOGRAF KATOWICE

Adres

Katowice

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bubusława Górny umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Bubusława Górny:

Udostępnij