09/11/2024
Hej hej
Zbliżają sie święta i już można znaleźć bardzo dużo ogłoszeń sesji świątecznych.
Ja nie chcę w tym roku robic tego za szybko i tak jak zwykle w plenerze lub studio.
Zależy mi na prawdziwych chwilach w swobodnej i naturalnej przestrzeni.
W Waszym kąciku domowym gdzie czujecie się najlepiej, spokojnie i miło.
Taka sesja jest fajną opcją dla rodziny z dziećmi, ale też rodzin, którym zależy na zdjęciach z dziadkami, starszymi rodzicami którzy wolą być w domu.
Na takiej sesji możecie przygotować razem ozdoby świąteczne, zaprosić mnie na ubieranie choinki czy ozdabianie domu albo pieczenie pierniczków lub po prostu picie herbatki, zabawa z dziećmi.
Sesje możemy zrobić przed świętami ale także po świętach.
Jeśli jesteś zainteresowany taką właśnie opcją pamiątki świątecznej to zapraszam do kontaktu.