17/03/2026
Wiosno przybywaj! 🌷 Zapraszam przedszkola i klasy 1-3 na sesje wiosenne w placówkach 🌷 oraz na sesje indywidualne w studiu 🙂 Będą również plenerki, ale pogoda musi się nam na stałe ocieplić 🌞
W tym roku scenka mocno kwiatowa, ale celowo prezentuję tutaj mojego modela, aby udowodnić, że świetnie nadaje się nie tylko dla dziewczynek, ale i dla chłopaków! Wszyscy wiemy, że prawdziwi chłopcy lubią kwiatki 😃💐 Sesje trwają od marca do maja, więc możemy działać przez całą wiosnę 😍 Jednak polecam nie czekać na ostatnią chwilę z zapisem, bo w maju mocno startuje również sezon komunijny 😉
Przy wykonywaniu zdjęć wiosennych w placówce jest możliwość wykonać dzieciom zdjęcia do dokumentów (co szczególnie przyda się dzieciom kończącym zerówkę, aby mieć zdjęcie do legitymacji w pierwszej klasie). Mogę również wykonać tablo absolwentów 🎓 - po wcześniejszym ustaleniu szczegółów 🙂
Jak to zrobić, żebym zjawiła się w Waszym przedszkolu/szkole? Możecie do mnie napisać, abym wybrała się z ofertą do Waszego przedszkola, lub zgłosić mnie bezpośrednio do rady rodziców lub dyrekcji 😊 Zapraszam! 💛