20/05/2026
Hello 2026 🌺
Estetyczny post na dobry początek i aktualizację feedu. Bardzo poooowoli się tu rozkręcam. Trzymajcie kciuki, żeby teraz było tylko lepiej.
W Gdańsku w końcu czuć wiosnę i prognozy w końcu są bardziej optymistyczne na dłużej niż jeden dzień. Weekend zapowiada się pracowicie, czuć się sezon ruszył już dobre! Trzymajcie kciuki za słoneczko i same udane kadry.
PS kto jeszcze to czyta? 🤪