14/11/2022
Już niedługo ruszają moje sesje w Barcelonie, zarówno w studiu jak i w plenerze 🙈 jestem bardzo podekscytowana a po powrocie napewno wykonam kilka sesji świątecznych także również można pisać w tej sprawie
Zapraszam do zapisów na dm ❤️