04/09/2017
Wrocław ;)
Nie żebym był jakimś superfotografem czy coś, po prostu czasami amatorsko pstrykam no i czemu by tego nie pokazać :)
Bochnia
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zdjęcia by Kuba Odziomek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.