Beata Kanik Foto

Beata Kanik Foto CIEPŁE I UROKLIWE SESJE DZIECIĘCE, RODZINNE, ROCZKOWE
PIĘKNA SCENOGRAFIA
RADOSNY CZAS Z RODZINĄ

Jest mi bardzo miło, że zostałam zaproszona aby wziąć udział w takiej pięknej akcji ❤️  Akademia Kobiecego Potencjału  P...
22/05/2026

Jest mi bardzo miło, że zostałam zaproszona aby wziąć udział w takiej pięknej akcji ❤️ Akademia Kobiecego Potencjału Polskie Stowarzyszenie Chorych na Miastenię Gravis "Gioconda"

✨ Przedstawiamy ostatnią bohaterkę projektu „Miastenia – Nowa odsłona kobiecego piękna”. 🤍
To wyjątkowy moment zamykający piękną historię pełną odwagi, emocji i kobiecej siły. Dziękujemy Beacie za obecność, zaangażowanie i serce wniesione do tej inicjatywy.

Każda z naszych bohaterek pokazała, że mimo codziennych wyzwań można wciąż emanować pięknem, siłą i inspiracją dla innych. 🌷

Dziękujemy, że razem tworzymy coś tak wyjątkowego.

Zastanawiasz się jak mogą wyglądać zdjęcia z wiosennej sesji plenerowej? Właśnie tak jak te! Zrobione na łące przy które...
20/04/2026

Zastanawiasz się jak mogą wyglądać zdjęcia z wiosennej sesji plenerowej? Właśnie tak jak te! Zrobione na łące przy której pięknie zakwitło drzewo i sporo krzewów. Niebawem sesje w sadzie, na które czekam z niecierpliwością ( już w najbliższą niedzielę -można się jeszcze zapisać ) Wkrótce pokażę zdjęcia z sesji w parku, gdzie urzekły nas kwitnące magnolie, a maj czeka z azaliami i rododendronami. Sezon na sesje w plenerze rozpoczęty ❤️🌱🌿



Kto jeszcze, oprócz mnie, wypatruje cieplejszych dni?🌸Wiosna już oficjalnie z nami 🌿 ale pogoda nas nie rozpieszcza. Cze...
09/04/2026

Kto jeszcze, oprócz mnie, wypatruje cieplejszych dni?🌸
Wiosna już oficjalnie z nami 🌿 ale pogoda nas nie rozpieszcza.

Czekam cierpliwie na więcej słońca i ciepłe dni ☀️ bo właśnie wtedy, gdy zrobi się przyjemnie i zielono, wracają nasze ulubione, rodzinne sesje plenerowe 💛🌿

Jeśli marzycie o naturalnych, pełnych ciepła kadrach z najbliższymi, to będzie piękny czas, żeby stworzyć coś wyjątkowego razem.

Spotkajmy się wśród zieleni, śmiechu i światła zachodzącego słońca, żeby zatrzymać na zdjęciach to, co najważniejsze – bliskość, radość i Wasze emocje 💛

Napisz do mnie i rezerwuj 💛

Ostatni miesiąc u nas?  Powiedzmy, że był to czas intensywnego rozwoju… głównie naszego poczucia humoru 😄Mieliśmy przyje...
27/03/2026

Ostatni miesiąc u nas? Powiedzmy, że był to czas intensywnego rozwoju… głównie naszego poczucia humoru 😄

Mieliśmy przyjemność gościć praktykantki, które:
✔ zadawały pytania, na które sami baliśmy się odpowiedzieć 😄
✔ ogarniały rzeczy szybciej niż działa na nas poranna kawa

✔ i udowodniły, że świeże spojrzenie potrafi wywrócić do góry nogami nasze

„zawsze robiliśmy to tak”

My nauczyliśmy je kilku trików z branży… a one nas, że „to da się zrobić woooolnieeeej”

Dzięki za energię, towarzystwo i przypomnienie nam, że nie samą pracą żyje człowiek.

Powodzenia dalej — i pamiętajcie: nasze drzwi są zawsze otwarte (zwłaszcza jak przyniesiecie ciasto 🍰)

ATD Art Studio - Aleksandra Tulaja-Danel czy to za sztalugą, czy z aparatem - na warsztatach dla mnie zawsze jest to mił...
25/03/2026

ATD Art Studio - Aleksandra Tulaja-Danel czy to za sztalugą, czy z aparatem - na warsztatach dla mnie zawsze jest to miły czas ❤️

05/03/2026

Spokój, delikatność i maleńkie szczegóły, które chciałoby się zapamiętać na zawsze. Sesja noworodkowa to piękny sposób, by zatrzymać te pierwsze dni - kiedy wszystko jest nowe, kruche i absolutnie wyjątkowe.

# Monika Huczek Patrycja Adamus

Już w najbliższy piątek, 6 marca znów będę się wyżywać fotograficznie 📷 i towarzysko u Aleksandra Tulaja-Danel  podglada...
03/03/2026

Już w najbliższy piątek, 6 marca znów będę się wyżywać fotograficznie 📷 i towarzysko u Aleksandra Tulaja-Danel podgladając zdolne dziewczyny w twórczym skupieniu. Zostało ostatnie miejsce, może ono czeka na Ciebie? ☺️ Jeśli się zastanawiasz to popatrz na zdjęcia z poprzedniego malowania a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane 🍷🎁🍇🧀🎈🎊

Jaki tu spokój, nic się nie dzieje. Leniwe popołudnie w pracy. Wpada do mnie do studia Gość z zapytaniem czy robię sesje...
02/03/2026

Jaki tu spokój, nic się nie dzieje.
Leniwe popołudnie w pracy. Wpada do mnie do studia Gość z zapytaniem czy robię sesje ciążowe.
Odpowiadam: oczywiście robię!
Pytam spokojnie:
– A który to miesiąc? 😊
Odpowiedź:
– Dziewiąty 😊
Zrobiłam wielkie oczy ale stwierdziłam, że możemy spróbować choć wydawało mi się, że to nie najlepszy pomysł. Tak naprawdę byłam pełna obaw co do efektów. Wręczyłam mu wizytówkę i poprosiłam o kontakt jeśli się zdecydują na zdjęcia, przekonana że raczej nie wróci.
Mija kilka dni Pan przychodzi ponownie. Są zdecydowani na sesję i... pyta na kiedy możemy się umówić?
Ja patrzę w kalendarz
ŚRODA. 😅
Moja propozycja: to może weekend?
Na co Pan wtrąca:
Może moglibyśmy w piątek po południu? W poniedziałek mamy zgłosić się do szpitala

Czyli mamy jakieś… 4 dni 😂
To sporo więcej niż jak planowanie wakacji LAST MINUTE 😂
Bez presji. Totalny luz. Zdążymy.

Ekspresowa organizacja, szybkie ustalenia, a przyszły tata – mistrz logistyki i spokoju. 🫶
I tak oto powstała sesja „na ostatniej prostej”, dosłownie tuż przed wielkim finałem 👶✨
Przyszła Mama wyglądała OBŁĘDNIE
Małej Emilce, która już jest na świecie, życzę zdrowia, dużo miłości i dobrych ludzi na życiowej drodze.
Ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców! 💕
Morał?
Jeśli jesteś w 9 miesiącu i myślisz „może jeszcze zdążymy”…
Tak. Zróbmy to. 😎📸❤️
To jest właśnie magia sesji ciążowych…

A ja oficjalnie ogłaszam, że moje sesje mają opcję „express delivery” 😂📸

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam spokoju, radości i dobrego czasu z bliskimi ✨Dziękuję, że jesteście częścią t...
24/12/2025

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam spokoju, radości i dobrego czasu z bliskimi ✨
Dziękuję, że jesteście częścią tej mojej fotograficznej drogi – za zaufanie, wiadomości, polubienia i każde spotkanie przed obiektywem.
Niech nadchodzący rok przyniesie Wam mnóstwo, uśmiechu i pięknych chwil wartych zapamiętania 📸

Adres

11 Listopada 44
Bielsko-Biała
43-300

Telefon

+48608347750

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Beata Kanik Foto umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Beata Kanik Foto:

Udostępnij

Kategoria