25/05/2026
Kochani, jak widzicie po mojej nieobecności, szachy pochłonęły mnie bardzo mocno, ale to nie znaczy, że szklarnia nie działa i nie będzie działać. :) Często tęsknię za zdjęciami i mam nadzieję, że w tym roku sesje świąteczne ruszą grubo przed grudniem. ;) A może jeszcze coś wcześniej? :) Trochę wstyd przyznać, ale mam jeszcze do zrobienia i pokazania zaległości z Alicji w Krainie Czarów. 🫣