13/11/2025
U mnie w tym roku czerwono ☺️☺️☺️ i mega cukierkowo 🥰🥰🥰 a w sukienkach dziewczynki czują się jak małe księżniczki 😍😍😍
Zapraszam do siebie na sesje zdjęciowa ;)
Zapisy właśnie ruszają :)
Fotografia dziecieca , noworodkowa , ciazowa , sesje na roczek , 2 czy 3 lata :)
Nawłociowa 8
Bagno
55-120
| Poniedziałek | 09:00 - 16:00 |
| Wtorek | 09:00 - 16:00 |
| Środa | 09:00 - 16:00 |
| Czwartek | 09:00 - 16:00 |
| Piątek | 09:00 - 16:00 |
| Sobota | 09:00 - 16:00 |
| Niedziela | 09:00 - 16:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sesje zdjęciowe Paula Kowalczyk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.