26/03/2026
A stúdió kialakításánál elsődleges szempontom volt, hogy kellemes, letisztult környezetben támogathassam a gyermeki kíváncsiságot, a kreativitást és a készségek fejlesztését. Persze ők erről nem tudnak, itt minden "csak" játék :) Célkitűzésem volt, hogy egy olyan biztonságos teret hozzak létre, ahol szabadon felfedezhetik az apró, elrejtett dekorációs elemeket, ahol kedvük szerint pakolhatják át a "kellékeket", megalkotva ezzel a saját belső világuk éppen aktuális lenyomatát. Minden játék és kiegészítő támogatja az egyéni ötletek kibontakozását, fejleszti a finom motorikát (kéz-ujjak kontrollja ; fogás, pakolás, építés), az egyensúlyérzéket, a testérzékelést és koordinációt, a figyelmet, az elmélyülést, a problémamegoldó képességet és mindezt a szülői jelenlét és/vagy részvétel oldottságában. A gyermek gondolkodik, fókuszál, felfedez, alkot, mozog, bújik, kapcsolódik... JELEN VAN. Én pedig mindezt lekövetem maximális figyelemmel és minimális instruálással :) Nem teremtek helyzeteket, hanem teret biztosítok, hogy megélhessétek a saját, közös pillanataitokat. Nem egy hétköznapi értelemben vett fotós szolgáltatásra invitállak benneteket.... hanem egy rövid -vagy hosszabb- kicsekkolásra a mindennapok rohanásából. Ahol szülőként is megtehetitek, hogy egy kicsit "elengedjétek a gyeplőt", ahol nem érzitek az idő szorítását, ahol nem kell semmit sem csinálnotok... csak kényelmesen helyet foglalni, megállni egy pillanatra és kiélvezni a csodát, amit létrehoztatok és amiért minden nap erőtökön felül dolgoztok.
Gyertek, próbáljátok ki és vigyétek magatokkal az élményt...