08/03/2025
Február közepén volt szerencsém fotózni a Veszprémi Polgárőr Egyesület tagjait, akik az 1% adókampányukra szerettek volna képeket készíttetni.
A fotózás a kimondottan hideg idő ellenére is jó hangulatban telt, elmondhatom, hogy ezek a fiúk segítőkészek, fiatalosak, rugalmasak, kitartóak. Igazi összetartó és hatékony csapat.
Bíztatok mindenkit a szövetséghez való csatlakozásra, az SZJA 1% felajánlására, a szervezet működésének valamilyen formában történő támogatására.
Köszönöm a lehetőséget és a közös munkát! 🙂
Veszprémi Polgárőr Egyesület %