Első fotóim egyike a megyei média (Vas Népe) fotópályázatát megnyerve fődíjas lett 15 évvel ezelőtt. 2021-ben a Nemzetközi Vasúti és Turisztikai Fotópályázaton (UIC-Toprail) a 3. helyezést értem el 16 ország pályázóit megelőzve. 2022-ben Országos Naptárfotó pályázaton Budapest kategóriában került egyik alkotásom a kiválasztott képek közé, ami a 2023 évi naptárakban került bemutatásra. helyezett le
tt a Halottak napjára készített összeállításom. Használta képeimet Nagy Feró és a Beatrice, a Gyenes Néptánc csoport, az ős-P.Box zenekar, a Göcseji Falumúzeum. Többször szerepelt a MÁV országos honlapján és magazinjában. Erről interjút is készítettek velem. Kaptam alkalmi ajánlatot a Pál Utcai Fiúk sajtósától, lehetőséget a Vöröskereszttől, ajánlatot Önkormányzati tulajdonú Turisztikai Nonprofit Kft-től és Méhész Szövetségtől. Kiemelt tapasztalattal rendelkezem fesztiválok, rendezvények, események, illetve turisztikai - idegenforgalmi tudósításokban és dokumentum jellegű fotózásban. Független fotósként több alkotásom kapott nemzetközi licencet egy Kanadai székhelyű globális ügynökség kurátoraitól. Külön kiemelném a 3 nap alatt teljesített 2000 km-es körutat, amikor a Magyar Református Szeretetszolgálat valamint a Magyar Vöröskereszt munkatársainak emberfeletti helytállását dokumentálhattam Budapest-Nyíregyháza-Záhony vonalon! 2023-ban több, kiemelt jelentőségű országos rendezvényen (Savaria Karnevál, Csángó Fesztivál, Európai Népek Fesztiválja, Székesfehérvári Királyi Napok) lehettem hivatásos tudósító, sajtófotós! A Székesfehérvári VOKE szervezésében fotóim egy kiállítás anyagát is képezték. A Nyugat fotópályázatának 32 résztvevője közül a legjobb 3 közé, így döntőbe kerültem!