13/08/2024
Erdélyben készült, s habár telefonos és lehetne jobb is a minősége, nekem ez "szép" :)
A színes verzión jobban látszik, hogy kutyafuttában, egy kattintással készült (baba az ölemben alig várta, hogy menjek már arrébb :D ), azért ha valaki kíváncsi rá azt beteszem kommentbe :)