Lados Zsuzsi Photo

Lados Zsuzsi Photo Család- és gyermekfotózás, óvodai fotózás

Boldi és Boróka. :) 😍
25/05/2026

Boldi és Boróka. :) 😍

Egy takaró. Két nevető gyerek. Két szülő, akik ott vannak — teljesen, egészében. Mert a jelenlét nem luxus, hanem a legn...
23/05/2026

Egy takaró. Két nevető gyerek. Két szülő, akik ott vannak — teljesen, egészében. Mert a jelenlét nem luxus, hanem a legnagyobb ajándék, amit adhatunk nekik. Nem az anyagi dolgokra fognak emlékezni, hanem arra, hogy szüleik ott voltak. Mindig ott voltak. :)

❤Egy fejezet zárul, egy új kezdődik. A legszebbek mindig így indulnak — egy pici kezecske kézenfogja a másikat. Hamarosa...
22/05/2026

❤Egy fejezet zárul, egy új kezdődik. A legszebbek mindig így indulnak — egy pici kezecske kézenfogja a másikat. Hamarosan ketten lesztek Emili! :) 😍

"Nagyon jól éreztük magunkat az egész fotózás alatt, a családom minden tagja nevében kijelenthetem. Zsuzsi gondoskodott ...
20/05/2026

"Nagyon jól éreztük magunkat az egész fotózás alatt, a családom minden tagja nevében kijelenthetem. Zsuzsi gondoskodott róla, hogy egy felszabadult és teljes mértékig jó hangulatú 1 órát töltsünk együtt. Könnyen megtalálta a “közös nyelvet” velünk és külön a gyerekekkel is. Miután végeztünk, a gyerkőceim azt kérdezték, hogy mikor jövünk újra. :) "

Köszönöm a visszajelzést. 🥹🙏

Spontán alakult a fotózásunk a Mikes családdal, ami végül a lehető legjobban is sült el. Egyrészt nagyon szép időt kaptu...
16/05/2026

Spontán alakult a fotózásunk a Mikes családdal, ami végül a lehető legjobban is sült el. Egyrészt nagyon szép időt kaptunk, gyönyörű fényekkel, bár a héten szinte végig esőt mondtak aznapra. A hegy tetején szembesültem vele, hogy egy óriási party van épp, DJ-vel, így végülis zenei aláfestésünk is volt hozzá. ;) Eleinte izgultam, hogy mennyire kell majd egymást kerülgetni ott a tömeggel, de annyira jó volt, mert ahol én szeretek fotózni, ott senki nem volt végig (pár kollégát leszámítva), és a gyerekekkel hatalmas terünk volt játszani is.

Beszéltük közben, hogy elképesztő gyorsan telik az idő...Az egyik mindjárt 2, a másik hamarosan iskolát kezd.
Tovább gondolkodtam ezen, mert ebben is van egy kettősség: néha azt érzem, hogy úgy előre tekerném az időt... Pl. amikor benne vagyunk a mindennapok sűrűjében, néha érezhetjük úgy, hogy lassan telnek az órák, a percek. Mondjuk egy újszülött kisbabával akivel éppen éjszakázni kell elég sokszor, és bárcsak átaludná máááár az éjszakát végreee. De aztán feleszmélek, hogy amikor leírom a papírra, hogy "április" de igaziból már május közepe van, akkor meg hova is tűnt el ez a néhány hét? Hová tűnt el ez a néhány év?

És vajon ha épp egy életszakaszunk lezárul, melyik mozzanataira szeretnénk leginkább visszaemlékezni?

Egy büszke nagytestvér kérem szépen. :)
15/05/2026

Egy büszke nagytestvér kérem szépen. :)

Puszi itt, puszi ott. :) 🤩
14/05/2026

Puszi itt, puszi ott. :) 🤩

Szoktam kommunikálni arról, hogy ritkán lepnek meg váratlan szituációk, általában rugalmasan szoktam kezelni a hirtelen ...
02/05/2026

Szoktam kommunikálni arról, hogy ritkán lepnek meg váratlan szituációk, általában rugalmasan szoktam kezelni a hirtelen jött, rajtunk kívül álló helyzeteket. Ilyenkor eresem a megoldást, próbálok nem pánikba esni (vagy akkor nem pánikba esni csak később), keresem azt, hogy akkor hogyan lépünk tovább és hogyan tudjuk a legjobbat és legtöbbet kihozni abból, ami van.
Nemrég találkoztunk Gántnál Johannáékkal, és már nagyon vártuk a fotózást. Egy váratlan helyzettel találkoztak az utazáskor, amit gyorsan és ügyesen meg tudtak oldani a fotózás helyszínén. Nem pánikolt be senki (legalábbis nem tűnt úgy :D ), és a fotózást végül egy kis csúszással, de jó hangulatban végig vittük. Elengedtük a kiválasztott szettet, az időkorlátot is persze, és elengedtük a tökéletes spotot. Csak jól éreztük magunkat.
Vannak helyzetek, amikor hiába tervezünk be mindent az utolsó kis részletig alaposan, az élet felülírja. Ilyenkor egy gyors újratervezés után pedig ugyanúgy meg tudjuk valósítani azt, ami a lényeg: hogy együtt tudunk lenni, hogy mennyire szeretjük egymást, és jól érezhetjük magunkat attól még, hogy nem találunk egy buborékfújót vagy le kellett cserélni a megálmodott szett egy részét.
Hamarosan pedig megmutatom nektek, hogy mennyire drága képek készültek a kis Liliről és családjáról. :)

Ha májusban szívesen jönnél fotózásra, akkor két különlegességet is szeretnék neked felkínálni:

Május 16, 16:00 és 17:00 – Wartburgos fotózás, igazi retro élmény lesz! :) Egy ’83-as Wartburg lesz a kellénkünk, ami már most nagyon híres, mert gyakran viszik el forgatásokra. Igazi egyedi darab.😉 Helyszín: Dunavarsány

Május 23, 17:30, 18:30- Fóti homokbánya. ;) Homokdombok, homoklejtők, homokcsúszdák, homokbuckák. Nagyon különleges helyszín, ma én is pont odatartok kiscsaládommal. De erről majd később. ;)

Minden információt megtalálsz itt: https://zsuzsiladosphoto.hu/

Lili. :) 🌼🌞
11/04/2026

Lili. :) 🌼🌞

Egy kis havas sorozattal nyitom meg a 2026-os szezont. 😁 Érkeznek majd még! :) ;)
12/01/2026

Egy kis havas sorozattal nyitom meg a 2026-os szezont. 😁 Érkeznek majd még! :) ;)

Cím

Szigetszentmiklós

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Lados Zsuzsi Photo új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória