02/05/2026
Szoktam kommunikálni arról, hogy ritkán lepnek meg váratlan szituációk, általában rugalmasan szoktam kezelni a hirtelen jött, rajtunk kívül álló helyzeteket. Ilyenkor eresem a megoldást, próbálok nem pánikba esni (vagy akkor nem pánikba esni csak később), keresem azt, hogy akkor hogyan lépünk tovább és hogyan tudjuk a legjobbat és legtöbbet kihozni abból, ami van.
Nemrég találkoztunk Gántnál Johannáékkal, és már nagyon vártuk a fotózást. Egy váratlan helyzettel találkoztak az utazáskor, amit gyorsan és ügyesen meg tudtak oldani a fotózás helyszínén. Nem pánikolt be senki (legalábbis nem tűnt úgy :D ), és a fotózást végül egy kis csúszással, de jó hangulatban végig vittük. Elengedtük a kiválasztott szettet, az időkorlátot is persze, és elengedtük a tökéletes spotot. Csak jól éreztük magunkat.
Vannak helyzetek, amikor hiába tervezünk be mindent az utolsó kis részletig alaposan, az élet felülírja. Ilyenkor egy gyors újratervezés után pedig ugyanúgy meg tudjuk valósítani azt, ami a lényeg: hogy együtt tudunk lenni, hogy mennyire szeretjük egymást, és jól érezhetjük magunkat attól még, hogy nem találunk egy buborékfújót vagy le kellett cserélni a megálmodott szett egy részét.
Hamarosan pedig megmutatom nektek, hogy mennyire drága képek készültek a kis Liliről és családjáról. :)
Ha májusban szívesen jönnél fotózásra, akkor két különlegességet is szeretnék neked felkínálni:
Május 16, 16:00 és 17:00 – Wartburgos fotózás, igazi retro élmény lesz! :) Egy ’83-as Wartburg lesz a kellénkünk, ami már most nagyon híres, mert gyakran viszik el forgatásokra. Igazi egyedi darab.😉 Helyszín: Dunavarsány
Május 23, 17:30, 18:30- Fóti homokbánya. ;) Homokdombok, homoklejtők, homokcsúszdák, homokbuckák. Nagyon különleges helyszín, ma én is pont odatartok kiscsaládommal. De erről majd később. ;)
Minden információt megtalálsz itt: https://zsuzsiladosphoto.hu/