17/07/2025
🌟Két kávé + két fotós… Mi lett ebből?🌟
A napunk egy kávézással kezdődött, ahol Esztivel arról beszélgettünk, hogy mindketten vágyunk egy kis kreatívkodásra. Ahogy jöttek az ötletek, Eszti javaslata annyira megfogott, hogy azonnal elkezdtek szárnyalni a gondolatok!
Hipp hopp, megvolt a medence, a ruha, a koncepció, és összeállt a csapat! 💦👗 A közös munka olyan könnyedén és gördülékenyen zajlott, hogy mindenki a maximumot nyújtotta.
Köszönöm lányok, hogy egy csodás élménnyel gazdagabb lehetek, és hogy segítettetek ennek a projektnek a megvalósításában! 🙏
📸 - FotóMorzsák
💄- Koszler Anita Makeup
💃🏽 - Amanda Antal
💃🏽 - Lea Deák
Anita, csodás sminkjei mindig elvarázsolnak! 💄✨ A lányok pedig egy szó nélkül bírtak és pózoltak, amíg mi alkottunk.
Szeretek Esztivel együtt dolgozni, mert egy projektből mindig több látásmód is megvalósul még egy ilyen kötött projektnél is.
Köszi Eszti Bánszegi Eszter, hogy társam voltál egy ilyen szuper ötlet megvalósításában! Sok ilyen kávézást nekünk 😉❤️!