19/06/2026
Egy kis nyári hangulat egy nyári péntek délutánra ☀️
Ma Titeket ünnepellek.🎉
A sokszínűségeteket.
A jókedveteket.
A bizalmatokat.
A bátorságotokat.
A sok-sok pozitív energiátokat.
Az élményeket.
Az emlékeket.
A sok-sok nevetést.
És a szívetmelengető sok-sok kedves visszajelzéseteket.
Megszámlálhatatlan kép és emlék született az elmúlt évtizedek alatt a fotós pályámon és a mai napig tudtok újat mutatni, ami nekem is segít időről időre megújulni és kíváncsinak maradni.
Hálás vagyok Nektek és hogy ennyi éven keresztül új tapasztalatokat és bizalmat kapok tőletek!
Menjünk, éljünk, nevessünk, szerezzünk sok élményt, szép emlékeket és időről időre örökítsük meg azokat az utókornak!📸
Időpontfoglalás és további részletek ⬇️
www.kaszasbence.hu