Fotograaf Marin Lõo

Fotograaf Marin Lõo Olen portree- ja perefotograaf peamiselt Tartus, kuid alati valmis rändama igasse Eestimaa nurka, kuhu mind kutsutakse.

Tänane ilm on juba täitsa suve moodi 😍☀️Suvised sessioonid on varsti täies hoos ja ausalt… need õhtused rannapildid jääv...
19/05/2026

Tänane ilm on juba täitsa suve moodi 😍☀️

Suvised sessioonid on varsti täies hoos ja ausalt… need õhtused rannapildid jäävad alati nii-nii mõnusad 🤍

Kui oled mõelnud tulla pildistama, siis nüüd on ideaalne aeg enda aeg ära broneerida. Tule üksi või too oma armsaim ka kaasa 🤗

Lisainfo ja vabad ajad DM-ist 💌

Karola kirjutas mulle: "Kas ma vanni ei leiaks kuskilt?" 🛁Pool tundi hiljem ütles: "Unusta vann... Me lähme hoopis metsa...
14/05/2026

Karola kirjutas mulle: "Kas ma vanni ei leiaks kuskilt?" 🛁

Pool tundi hiljem ütles: "Unusta vann... Me lähme hoopis metsa autoga pildistama!"🌲
Ma vahepeal ei jõudnud midagi vastatagi, kui tal idee valmis oli.

Mis arvate, kuidas meil õnnestus? Sünnipäevalaps jäi loomulikult rahule, ainult muretses, et emme ei näeks...🤫
Ausalt öeldes, ma siiamaani ei tea, kas ema on neid pilte näinud või see on siiamaani saladuses. 😅

Head emadepäeva kõikidele armsatele emadele 🧡Täna tähistame teid! Neid, kes hoiavad, kallistavad, lohutavad ja armastava...
10/05/2026

Head emadepäeva kõikidele armsatele emadele 🧡

Täna tähistame teid! Neid, kes hoiavad, kallistavad, lohutavad ja armastavad ka kõige väsinumatel päevadel ✨

Pildil armsad J & J emadepäeva sessioonilt ☺️

Armsad K & R 🤍Nii rahulik ja soe hetk emadepäeva minisessiltJa samal ajal… õied on lõpuks õitsema läinud 🌸Kui tahaksid k...
05/05/2026

Armsad K & R 🤍
Nii rahulik ja soe hetk emadepäeva minisessilt

Ja samal ajal… õied on lõpuks õitsema läinud 🌸

Kui tahaksid ka tulla, siis mõned ajad on veel alles
nii stuudiosse kui ka õitemerre 🩷

Rohkem infot DM📩

EMADEPÄEVA SESSIOONID ON TÄIES HOOS 🤍Kui see mõte on sul juba mõnda aega olnud,siis see siin on sinu märk 💛Tule ja jäädv...
25/04/2026

EMADEPÄEVA SESSIOONID ON TÄIES HOOS 🤍

Kui see mõte on sul juba mõnda aega olnud,
siis see siin on sinu märk 💛

Tule ja jäädvusta see armas aeg ✨

Lisainfo ja broneerimine DM 📩

23/04/2026

EMADEPÄEVA SESSIOONID ON AVATUD 🤍

Kui oled mõelnud, et võiks tulla, aga pole veel jõudnud või aega leidnud, siis see on sinu märk ✨

Saadaval on 60min, 30min ja 15min minisessioonid.

Lisainfo ja broneerimine DM 💌

Jaanuar ja veebruar on möödunud üsna kiirelt, sest spordis oli parasjagu võistlushooaeg ja enamik energiast läks treenin...
05/03/2026

Jaanuar ja veebruar on möödunud üsna kiirelt, sest spordis oli parasjagu võistlushooaeg ja enamik energiast läks treeningutele ning võistlemisele. Vahele suutsin siiski mahutada ka mõned stuudiosessioonid, mis tuletasid meelde, kui oluline on teha pause argielu rutiinist🌸

Märts on käes ning ilmad on natukene hallid ja sombused. Just sellisel ajal on eriti hea tulla sooja ja hubasesse stuudiosse, võtta hetk iseendale või tulla kogu perega ja pakkuda lastele üks teistsugune ja lõbus kogemus kaamera ees 🤗

Kui tunned, et tahaksid ka endale või oma perele väikest pausi ja vaheldust argiellu, siis kirjuta mulle ja lepime aja kokku 🤍

Kaunist pühadeaega kõigile 🎁Olgu need pühad täis soojust, vaikseid hetki ja päris rõõmu 🎄Pildil armsad püsikliendid aast...
24/12/2025

Kaunist pühadeaega kõigile 🎁
Olgu need pühad täis soojust, vaikseid hetki ja päris rõõmu 🎄
Pildil armsad püsikliendid aastast 2020 🤍

Imelist neljandat adventi kõigile 🤍🎄SOODUSHIND 🎄       30min-70€       60min-130€ Siin üks armas pere, kes astus enne pü...
21/12/2025

Imelist neljandat adventi kõigile 🤍

🎄SOODUSHIND 🎄
30min-70€
60min-130€

Siin üks armas pere, kes astus enne pühi kaamera ette ja püüdis mälestused pildile 🥰

Kui sul on pildid veel tegemata, siis veel on mõned ajad saadaval 22. ja 23. detsembriks 🎁

Kirjuta mulle või vaata vabu aegu bio lingist ✨

Rahulikku kolmandat adventi teile! 🕯️🕯️🕯️Olgu teie päev täis rahu, soojust ja seda mõnusat jõululähedast tunnet, mis det...
14/12/2025

Rahulikku kolmandat adventi teile! 🕯️🕯️🕯️

Olgu teie päev täis rahu, soojust ja seda mõnusat jõululähedast tunnet, mis detsembris hinge tuleb, isegi kui lund veel pole. ❄️

Muuseas, see kiikhobune on sel aastal stuudios üks suur hitt. Lapsed naudivad seda igal pildistamisel ja fotodelt kiirgab välja siiras ja soe tunne. 🥰🎄

Kui sa ei ole veel jõudnud pildistama tulla, siis praegu on ideaalne aeg. Kiika broneerimislingist vabu aegu! 🎁

Address

Tartu

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Fotograaf Marin Lõo posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Fotograaf Marin Lõo:

Share

Category