Natalia Dyl Photography

Natalia Dyl Photography Kontaktinformationen, Karte und Wegbeschreibungen, Kontaktformulare, Öffnungszeiten, Dienstleistungen, Bewertungen, Fotos, Videos und Ankündigungen von Natalia Dyl Photography, Siegen.

Serdecznie zapraszam - ilość sesji mocno ograniczona 🫶🏼
15/04/2026

Serdecznie zapraszam - ilość sesji mocno ograniczona 🫶🏼

Sesja rodzinna z okazji 1. urodzin cudownej małej księżniczki Sary 🩷✨To był wyjątkowy czas pełen uśmiechu, czułości i ro...
23/03/2026

Sesja rodzinna z okazji 1. urodzin cudownej małej księżniczki Sary 🩷✨
To był wyjątkowy czas pełen uśmiechu, czułości i rodzinnego ciepła.


Nie mogło zabraknąć wspólnych ujęć – bo właśnie takie kadry mają największą wartość i po latach stają się najpiękniejszą pamiątką 💫
Igorek i jego Spongebob - tez mieli swoj czas 💛

Pierwsze urodziny to magiczny moment, który warto zatrzymać na zawsze… 📸

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Już niebawem pojawi się więcej informacji na temat mini sesji z okazji Dnia Mamy 🌸
A dla tych, którzy szukają wyjątkowego prezentu – wkrótce dostępne będą również vouchery podarunkowe 🎁

Bądźcie czujni! 💕

9 lat… Kiedy to życie tak przyspieszyło? ⏳✨14.03 świętowała  moja mała malutka córeczka. Mówią, że szewc bez butów chodz...
18/03/2026

9 lat… Kiedy to życie tak przyspieszyło? ⏳✨

14.03 świętowała moja mała malutka córeczka.
Mówią, że szewc bez butów chodzi... i u nas to się potwierdza – urodzinowa sesja dopiero jutro! Ale dziś nie o kadrach, a o Niej.

Z O J A 🌸
-jej imię z greckiego oznacza „życie” i to jest najpiękniejsza definicja tego, co wniosła do naszego świata. Dała nam zupełnie nowy początek, przewartościowała wszystko i każdego dnia staje się powodem do naszej ogromnej dumy. Patrzę na nią i widzę cud, który rośnie na moich oczach stanowczo za szybko… 🥹Zojka, jedyne czego Ci życzymy, to zdrówka – bo ono jest fundamentem, a resztę już mamy albo wspólnie ogarniemy. Chcemy tylko, byś zawsze miała siłę iść przez świat odważnie. Nie bój się sięgać po swoje, bo wiemy, jak wiele pięknych marzeń kryje się w Twoim sercu. Spełniaj je wszystkie, kochanie, a my zawsze będziemy Twoim najbezpieczniejszym portem. ⚓️❤️
Nasze „nowe życie”, nasza duma. Sto lat, Zojciu! 🎈🎈

Kobieta to odwaga. ✨Dziś chcę Wam opowiedzieć o wyjątkowym spotkaniu. Ela przyjechała do mnie aż z Holandii, by wspólnie...
16/03/2026

Kobieta to odwaga. ✨
Dziś chcę Wam opowiedzieć o wyjątkowym spotkaniu. Ela przyjechała do mnie aż z Holandii, by wspólnie stworzyć coś więcej niż tylko zdjęcia. Ta sesja była manifestem siły, pewności siebie i właśnie – odwagi. 🇳🇱➡️🇵🇱
Zaczęłyśmy od kawy i pięknego makijażu, który tylko podkreślił to, co Ela ma już w sobie. Spędziłyśmy niesamowity dzień, pełen rozmów i dobrej energii. Czasem wystarczy kilka godzin, by zobaczyć w obiektywie historię, która inspiruje.
Ela, dziękuję Ci za zaufanie i za to, że pokazałaś mi swoją definicję odwagi. Jesteś cudowna! 🤍
A dla Was – czym jest kobieca odwaga? Dajcie znać w komentarzach! 👇

Hej,Z Justyną znamy się już od dłuższego czasu. Miałam przyjemność fotografować ją już wcześniej – tworzyłyśmy razem ses...
10/03/2026

Hej,
Z Justyną znamy się już od dłuższego czasu. Miałam przyjemność fotografować ją już wcześniej – tworzyłyśmy razem sesję wizerunkową oraz pełne ciepła ujęcia rodzinne. 📸
Tym razem jednak Justyna zapragnęła czegoś innego. Postawiłyśmy na autentyczność w jej naturalnym środowisku pracy. Spakowałam więc sprzęt i odwiedziłam ją w jej gabinecie. 🏢✨
Efekt? Kilka kadrów z tej współpracy możecie zobaczyć poniżej. To była czysta przyjemność uwiecznić profesjonalizm Justyny tam, gdzie na co dzień pracuje ☺️

A Ty?
Marzysz o profesjonalnych zdjęciach w swoim biurze lub pracowni?
Chętnie Cię odwiedzę!
Dojadę na miejsce, zadbam o odpowiednie światło, pomogę Ci poczuć się swobodnie przed obiektywem i wybiorę najlepsze ujęcia, które odświeżą Twój wizerunek. 💼🚀

Zapraszam na sesje biznesowe i wizerunkowe z dojazdem do klienta.
Daj znać w komentarzu lub wiadomości prywatnej, czy taka forma sesji "u Ciebie" to coś, czego potrzebuje Twoja marka! 📩

Kiedy droga daleka, ale efekty... oceńcie sami! 😍Ania z rodzinką przyjechala  uwiecznić ten piękny czas oczekiwania. Dzi...
09/03/2026

Kiedy droga daleka, ale efekty... oceńcie sami! 😍

Ania z rodzinką przyjechala uwiecznić ten piękny czas oczekiwania.
Dziś wspominam ich sesję ciążową, na której Emma- starsza siostrzyczka spisała się po prostu wzorowo! 🌟
Ale wiecie co?
Mamy już za sobą także sesję noworodkową!
Mały dżentelmen jest już na świecie, a Emma jako starsza siostra znów pozowała jak profesjonalistka. Dzięki niej mamy teraz przepiękne, wspólne pamiątki, które zostaną z nimi na lata. 📸🤍

I tu mały "disclaimer": Emma, przepraszam!
Moja głowa postanowiła, że przez obie sesje i dziesiątki wiadomości będziesz Emilką. 🤦‍♀️ Przekręcanie imion to moja nieoficjalna specjalizacja (zazwyczaj męczę tak tatusiów, więc Emma miała wyjątkowe "szczęście"!).
Aniu, jestem Wam ogromnie wdzięczna za to zaufanie i te kilometry, które pokonujecie, by się ze mną spotkać. Jesteście cudowni! ✨🍼
P.S. Też zdarza Wam się uparcie nazywać kogoś innym imieniem? Pocieszcie mnie w komentarzach! 😂👇
Ania, Kamil, Emma i malenkie serduszko pod serduszkiem mamy - dziekuje ☺️😘

Kiedy charakter spotyka się z obiektywem... ✨Mówi się, że fotografia to zatrzymanie czasu, ale dla mnie to przede wszyst...
06/03/2026

Kiedy charakter spotyka się z obiektywem... ✨

Mówi się, że fotografia to zatrzymanie czasu, ale dla mnie to przede wszystkim uchwycenie prawdy o moich małych bohaterach.
Przedstawiam Wam Alicję i Szymona
– duet, który skradł moje serce podczas ostatniego spotkania.
Szymon to chłopak o niezwykle intrygującym spojrzeniu. Często poważny, wręcz posągowy, potrafi w sekundę wprowadzić w sesję nutkę dystynkcji. Ale nie dajcie się zwieść tej powadze! 🤫 To tylko „cisza przed burzą”, bo Szymon uwielbia wyzwania i drobne psikusy, które sprawiały, że całe studio wybuchało śmiechem.
Alicja z kolei to czysta radość i energia -
PRAWDZIWA SZEFOWA - i to widac na kazdym ujeciu 😂
-która idealnie dopełnia ten spokój. Razem stworzyli mieszankę, której nie dało się zamknąć w sztywnych ramach.
Postawiliśmy na autentyczność – i to była najlepsza decyzja.
Efekt? Kadry, które w stu procentach oddają ich temperamenty. Bez pozowania, za to z ogromnym ładunkiem emocji i uśmiechu, którego nie dało się powstrzymać. To dla mnie największa nagroda – widzieć tę iskrę w oku i wiedzieć, że tworzymy pamiątkę na całe życie. 🤍
Alicjo, Szymonie – dziękuję za to wyzwanie! To była czysta przyjemność.
A jak jest u Waszych pociech? Dominuje powaga czy raczej codzienne psikusy? 📸

Dwa serduszka, dwa uśmiechy i... podwójne wyzwanie! 👯‍♂️✨Sesja roczkowa bliźniaków to nielada wyczyn, ale tej z Nikodeme...
04/03/2026

Dwa serduszka, dwa uśmiechy i... podwójne wyzwanie! 👯‍♂️✨

Sesja roczkowa bliźniaków to nielada wyczyn, ale tej z Nikodemem i Polcią nie zapomnę nigdy.
Pamiętam ich jeszcze w mamusiowym brzuszku, potem podczas wspólnej sesji noworodkowej... Kiedy to zleciało?
Dzis wystawiam dwa słodziaki świętujące już swój pierwszy rok! 🎂
Kiedy to zlecialo ? 🥹

To był dzień pełen emocji
👉 Poliki bolały nas od ciągłego śmiechu.
👉 Wszyscy byliśmy cali w torcie (dosłownie!).
👉 A finał? Kąpiel w mleczku z cytrusami sprawiła, że wyszliśmy z sesji cali mokrzy, ale ujecia mamy bombowe 🍋💦

Kochani Rodzice, dziękuję Wam za zaufanie i za to,
że mogę tworzyć dla Was tę piękną historię od samego początku. Jesteście wspaniali! ❤️

Hej Kochani ☺️-żyję, pracuje, mam sie dobrze 😘! Choć przez chwilę mogło to być dyskusyjne... 😂📸Ostatnio wpadłam w taki w...
26/02/2026

Hej Kochani ☺️
-żyję, pracuje, mam sie dobrze 😘!
Choć przez chwilę mogło to być dyskusyjne... 😂📸

Ostatnio wpadłam w taki wir pracy, że media społecznościowe poszły w odstawkę .
Jeśli myśleliście, że porwali mnie kosmici – spokojnie, to tylko setki zdjęć i… remontowy szał! 🛸💻

Oficjalnie ogłaszam: odpuszczam już wrzucanie kadrów świątecznych (tak, wiem – mamy prawie marzec! 🤣😅), ale mam w zanadrzu tyle pięknych, ponadczasowych sesji, że po prostu MUSZĘ się nimi podzielić. Na nadrabianie zaległości przyjdzie czas, a dziś na dobry początek…

Spójrzcie tylko na ten maleńki Cud w Waszym ulubionym serduszku! 🥹❤️ Czy to nie jest najsłodszy widok na świecie?

Przy okazji – uchylę Wam rąbka tajemnicy. Ostatnie dni spędziłam nie tylko przy komputerze, ale i z pędzlem/śrubokrętem w ręku - no dobra 😅🤣 bardziej z miotłą i mopem a reszta zajął sie moj kochany mąż ☺️😍

W studio szykują się WIELKIE zmiany! 🛠️✨ Jest intensywnie, jest chaos, ale obiecuję – będzie przepięknie. Już nie mogę się doczekać, aż skonczymy 😍
Dajcie znać w komentarzu, czy jestescie ciekawi 😍👇
Juz w sobote bede gościć pierwszych klientow po czesciowym remoncie ☺️😍
Tymczasem trzymajcie za nas kciuki i zyczcie nam dużo siły i energii
Tesknilam za Wami, bede ogromnie wdzieczna za każdą reakcje ☺️😘 by zwiększyć zasięgi 😘😘

Hallo 😘To już jedne z ostatnich świątecznych kadrów, jakie publikuję w tym sezonie... ✨ Na zdjęciu mały Nico z rodzicami...
14/01/2026

Hallo 😘
To już jedne z ostatnich świątecznych kadrów, jakie publikuję w tym sezonie... ✨ Na zdjęciu mały Nico z rodzicami, którzy pokonali mnóstwo kilometrów, aby spotkać się ze mną przed obiektywem! 🚗💨 Dziękuję za to ogromne zaufanie.
Nie skłamię, jeśli powiem, że będę tęsknić za tym maratonem MINI SESJI SWIATECZNYCH 🥹 , Waszymi uśmiechami i tą wyjątkową magią. ❤️ Jednak czas powoli pożegnać choinki i zrobić miejsce na nadchodzącą wiosnę! 🌸
Przede mną publikacje Waszych pięknych sesji standardowych – mam ich w kolejce całe mnóstwo i nie mogę się doczekać, aż je Wam pokażę. Gotowi na nową energię? 🌿📸

Adresse

Siegen

Öffnungszeiten

Montag 09:00 - 17:00
Dienstag 09:00 - 17:00
Mittwoch 09:00 - 17:00
Donnerstag 09:00 - 17:00
Freitag 09:00 - 17:00
Samstag 09:00 - 17:00
Sonntag 09:00 - 17:00

Telefon

+4917680675392

Webseite

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von Natalia Dyl Photography erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Service Kontaktieren

Nachricht an Natalia Dyl Photography senden:

Teilen