14/05/2026
Гарні моделі в мене, так ?🌼
Замислююсь дуже багато про буття, це шо криза після 25 ?👽 Час йде а мозок не встигає підлаштуватися під ситуцію, а ситуація вже змінилась сім раз.
Одне не змінне моя любов до фотографії в усіх її проявах, ще з дитинства хворію фотоманією. Мені напевно це ніколи не набридне🌊