Sergiy Syder "Rudiy Kit" Rail Photographer

Sergiy Syder "Rudiy Kit" Rail Photographer Transport and art photographer, with 10 years of experience.

"Тихі дизельні артерії Південної...ч.2"Після ділянки Гребінка - Прилуки - Бахмач, другою моєю ціллю була дільниця Ромода...
15/01/2024

"Тихі дизельні артерії Південної...ч.2"

Після ділянки Гребінка - Прилуки - Бахмач, другою моєю ціллю була дільниця Ромодан - Ромни - Бахмач.

Давно обдумуючи поїздку, варіантів подорожі було декілька, але на виході вирішив все ж їхати на дільницю не з Гребінки, а з Ромодана. Поїздку планував 2.01.24, але снігопад переніс цю дату на день вперед - 3.01.24 я успішно завантажився в електричку Полтава - Гребінка, якою була ЕПЛ9Т-015 о 7:15 з Полтави. По Яреськам були зхрещення з хюндаями, і перше фото - ЕПЛ9Т-015 по ст. Яреськи було зроблене.

Знаючи про кременчуцький пригород по Ромодану розраховував на ТЕП150. А отримав першу несподіванку, і рідкість-рідчайшу - ТЕП70-0031 - найстаріший тепловоз серії ТЕП70 в роботі, та ще й з Одеської залізниці, депо Шевченко.

В доброму гуморі я зайняв місце в головній кабіні дизель-поїзда ДР1А-288.3/297.3 за маршрутом Ромодан - Бахмач - Гребінка, і в 11:34 ми відправились. Нажаль купа стовбів недали адекватно зняти 2ТЕ116-816 з поїздом по Ромодану, але іншим разом попадеться.

І поки я налаштовував фотік, ми проїхали рзд. Дібрівський кінний завод, і зйомка вже почалася по ст. Сенча, перше фото якої можна бачити у списку.

Далі був роз'їзд Бодаква, і станція Лохвиця, де через опори також не вдалося зняти ТЕП70-0057 з приміським з Ромен на Ромодан. По Лохвиці також є фото - розходяться лінії на Ромни і Гадяч.

Після Лохвиці бачимо фото ст. Сула у м. Заводське, і їдемо далі на Юсківці.

По Юсківцях втрапив у об'єктив 2ТЕ116-1092 з поїздом, що душе потішило душу фотографа.

Після Юсківців наступна Андріяшівка, яка знаходиться вже у Сумській області. По Андріяшівці встиг зняти ТГМ4А-2478 на території елеватора.

Наступна станція Біловоди. А за нею - Засулля. По ст. Засулля бачимо ЧМЕ3-4849 депо Ромни.

І після Засулля починається дужий підйом на Ромни, фото якого теж є у списку, як і сама станція Ромни. Це так би мовити половина основного фото-маршруту, і кінець 3-значної АБ.

Далі ламповий рай з ручними стрілками...

І перша станція Рогинці, яка демонструє всі красоти перших засобів сигналізації далеких 50-х років створення. Прожекторні світлофори, ручні стрілки і стрілочні пости - це все цукерочка цієї дільниці. Щоправда потизеньку все це міняється на більш прогресивні види сигналізації.

Почали тут заміну з світлофорів.

Наступна станція - Талалаївка, де ми вже бачимо, що прожекторні світлофори замінені на більш сучасні - лінзові. Тут нам на зустріч пролетів ЧМЕ3-5966 депо Лозова, що немало здивувало мене, як далеко він забрався від рідного депо.

Наступна станція - Блотниця - майже копія Рогинців по виду сигналізації. Прогресивними можна назвати два лінзові повторювальні світлофори, розташовані в бік Бахмача за пасажирськими платформами.

Наступна станція - Рубанка. Тут вже замінені прожекторні світлофори на лінзові.

Після Рубанка остання станція перед Бахмачем - Григорівка. Тут як і по Рогинцям з Блотницею - все по старому-древньому. З цієї станції відходить 30-кілометрова тупикова гілка на ст. Качанівка. Свого часу з Ромен туди навіть приміський поїзд ходив.

Це були останні фото станцій, які мені були потрібні. Наступною була ст. Бахмач, де вже стемніло досить суттєво, і почався сніг.

По ст. Прилуки був час на фото ДР1А-288.

Ночуючи по Гребінці на швидкісній електричці (ЕР9М-398) зробив фотки Д1-713, ЕР9М-516 та 549. Прибувши у Полтаву, я вже по дорозі додому зробив фото ЧС4-047 та 041 із 104-м поїздом, в рамках цієї поїздки.

Дуже задоволений вилазкою, до нових зустрічей.

"Тихі дизельні артерії Південної..."14 грудня, я нарешті дочекався хорошого вихідного, і вирішив зробити свого роду апер...
19/12/2023

"Тихі дизельні артерії Південної..."

14 грудня, я нарешті дочекався хорошого вихідного, і вирішив зробити свого роду аперитив перед відпусткою, і плани подорожі по дизельним гілкам почав перевтілювати в реальність. З амурними справами не вийшло, я махнув на те рукою, і продовжив своє холостяцьке існування. Вже о 14:49 я вирушив з Полтави на Гребінку швидкісною електричкою.

План подорожі на двоє діб передбачав дві ночівлі у Гребінці, в кабіні на електричці. Ціль - Бахмач як мінімум. В Гребінці ми були о 18:56, і через магаз розпочалась перша ніч на поїзді до 5-ї ранку. Вночі коли бригада вже пішла відпочивати в будинок відпочинку, я дочекався двох фастівських електричок, які припаркувалися поряд, і пішов їх знімкувати. Так і вийшли дві фотки ЕР9М-548 та ЕР9Е-662. Плюс до цього моя електричка ЕПЛ9Т-010. Зранку на нашу колію відстою заїхав на пару годин дизельок з Одеської дороги Д1-705, який теж став об'єктом зйомки. Доречі на дизельок я не розраховував, бо вважав що він вночі відстоюється на вокзалі.

Зранку моя електричка втекла назад на Полтаву, і з 5-ї ранку до мого дизелька на Прилуки залишалось почекати 3 з половиною години. Посидівши у клоповнику (залі очікування) годину я добре підмерз, і пішов шукати теплішого місця. Посвідчення вищого керівництва депо зіграло роль, і остаток часу я просидів в теплі біля батареї на посту ЕЦ.

Зранку коли вже до поїзда лишалось півгодини, я виліз із барлогу і пішов шукати, що можна зняти. В кадр втрапила ЕР9М-509 на Київ, і дизельок ДР1А-263. Мій же дизельок був ДР1А-288/297. Ним я і вирушив на Прилуки/Бахмач, попутно знімаючи все навкруги, що має хоч мінімальну фотоцінність.

По ст. Грабарівка я зробив світлину приватного ЧМЕ3-6543, який стояв на території місцевого підприємства. Також я знімав станції, та об'єкти допотопної сигналізації, яка тут застосовується.

По Прилуках я зняв наш дизельок ДР1А-297 під час посадки. А на перегоні Прилуки - Коломійцеве я зняв ділянку, де наші герої розбили колону фашистської техніки та бензовозів, частини від якої досі валяються в полі. Далі я знімкував об'єкти станцій Коломійцеве, Августівський, Ічня, Більмачівка, Варварівський, а також Бахмач-Київської.

По ст. Бахмач-Пасажирський стався конфуз, ймовірно через погоду у мене відмовила флешка, вперто нехотіла читатись. Через це я прогавив три поїзди, в т.ч. ВЛ40У. Зате після довгих вмовлянь і відновлення роботи флешки я зміг зняти хоча б дизель. Після цього ознайомившись з графіком руху, я вирішив трошки зачепити Роменську лінію, яку я відвідаю вже на початку відпустки. А саме поїхати на ст. Григорівка, де пересісти на зворотній дизель на Бахмач, і далі на Гребінку.

Що і було зроблено. Тут я зазняв наш дизель ДР1А-288, і вже до Гребінки по темному насолоджувався поїздкою на дизелі.

По Гребінці знову відвідавши магаз я вирушиив на нашу електричку, яка вже знаходилась на відстої. Після розміщення на кабіні, я дочекався електрички з Києва, але вони так стали, що вийшло зняти лише одну ЕР9М-384. А також вже знаючи про дизельок, я зняв Д1-688. Їхав я додому на ЕПЛ9Т-001, і вже мав план по Полтаві зняти два пасажирських поїзди зранку, що і було зроблено - ВЛ80Т-1262 з поїздом 129, і ЧС4-050 з поїздом 104.

У відпустці я з 3.01.24 року, тобто вже зовсім скоро, а другого січня я ВЖЕ вирушаю на Роменську лінію, щоб теж її дослідити.

До нових зустрічей.

21 жовтня 2021 року я прибув в Люботин, щоб познімкувати місцеві краєвиди, та залізничний транспорт тих країв.Пересівши ...
05/09/2023

21 жовтня 2021 року я прибув в Люботин, щоб познімкувати місцеві краєвиди, та залізничний транспорт тих країв.

Пересівши в Огульцях на харківську електричку, я добряче в ній підмерз, та все ж дістався з.п. Водяне, де збирався зпочатку поклацати. Тут ми воз'єдналися з Владиславом Безродним, і першим об'єктом зйомки став ВЛ82М-038 з поїздом 8 Одеса - Харків.
За ним прослідував ВЛ82М-025 з вантажним. А далі була ціла розсип електропоїздів різних напрямків:
ЕР2-636, 582, 537, 379...після останньої ми рушили в бік рзд. 10 км. По дорозі зняли також ЕР2-355 та 548, а також вантажний подвійною тягою під ВЛ11.8-652 та ВЛ82М-084.

На зворотному шляху з роз'їзду ми вловили ВЛ11.8-652 різаком. Вже на зупинці Водяне, очікуючи електричку в бік Люботина, на нас вийшов ВЛ11.8-666 з ВЛ82М-041 та вантажним поїздом. Вже по Люботину ми зустріли 666-й різаком на Основу.

Також я зробив гарну світлину двох електричок на станції, ВЛ82М-087 з вантажним у парку, ЧМЕ3-2006, та ТЕП70-0115 з поїздом 45 Лисичанськ - Хмельницький.

Прогулялися і в депо, де зазнімкували два рейкобуса 002 та 025.

Електричкою ЕР2Т-7119 Харків - Мерчик, ми добралися до з.п. Любівка, де хотіли до наступної електрички в бік Огульців (і далі додому) зазняти вантажний під тепловозом. Нам пощастило, 2ТЕ116-1062 з вантажним таки втрапив нам в об'єктив. Як і приміський Мерчик - Харків під ЕР2-354.

До Огульців мене приїхала везти ЕР2-571, яку вдалось зняти по ст. Люботин-Західний, коли нас обганяв швидкісний.

Ось така чудова вилазка, відносно теплого жовтневого дня.

Це була моя остання, довоєнна фотоподорож до Харкова. 11 грудня 2021 року я знову відвідав першу столицю, нині місто-гер...
05/09/2023

Це була моя остання, довоєнна фотоподорож до Харкова. 11 грудня 2021 року я знову відвідав першу столицю, нині місто-герой Харків.

Ступивши на холодну харківську землю, я випив теплої кави в Кулиничах та зустрівся з Владиславом Безродним. Першою фоткою був трамвай Татра Т3 №3066 за маршрутом 20, що дрімав на кінцевій "Південний вокзал".

Далі по розробленому сценарію на той день ми перемістилися на ст. Новожанове, де зробили світлини ЧС7-185 із регіональним поїздом до Дніпра, та ЕР2Т-7112 з Костянтинівки. Спустившись до низу ми зазняли ЕР2-355 на Люботин, та вантажний подвійною тягою на Полтаву під ВЛ11.8-662 та ВЛ82М-067.

Далі нашою ціллю було депо ТЧ-2 Харків-Головне. Туди ми і направилися. На вокзалі Харків-Пасажирський тех було багато цікавого, як ЕР2-327, 347, 1041 та 7035;

Прибувши в депо, ми по всій території відзняли доволі солідну кількість техніки:
ЧС2 - 497, 651, 586, 579, 609, 641;
ЧС7 - 179, 168, 142, 131, 130, 112, 111;

Короткі зимові дні не давали занадто багато часу на зйомку, але той день був досить добрим на трофеї. Розпрощавшись з Владом на вокзалі, я вже ввечері був вдома.

27 серпня я вирушив у першу автомобільну подорож за межі області на своєму жигулику. Наперед скажу, я ще ніразу так дале...
03/09/2023

27 серпня я вирушив у першу автомобільну подорож за межі області на своєму жигулику. Наперед скажу, я ще ніразу так далеко на виїжджав на ній, і знову ж наперед - машинка не підвела, не кашляла, і відкатала від А до Я без питань. Та і по паливу я б сказав досить непогано вийшло. Так от, виїхавши о 5:11 з дому, вже о 6:22 я був біля будинку Андрія Ільченка у Краснограді. Дуже добре що я так швиденько добрався, ми встигли навіть на засилочну з Мерефи. Андрій теж швидко вийшов, ще й з собою прихопив дві смачнючі піцци в дорогу, приготовлених його мамою, за що окремо дякую.

Виїхавши на лінію Красноград - Нововербівка, та видершись на насип, ми стали чекати електру з Харкова. І от вона прошмигнула - ЕР2-379, і хай це вже баян, але місцина нова, тому згодиться. Потім Андрій згадав, що в Краснограді на вокзалі його товариш, і через нього ми дізналися, що на 7:28 відправиться, прямо нам в об'єктиви, те за чим я їхав, і чого правду кажучи так швидко не очікував - це нова електричка в парку Люботина, яку передали з Харкова - ЕР2-1318.

Восьмивагонний челленджер досить борзо пролетів повз нас, і я зробив дві чудові її світлини. Вже досить задоволені, ми вирішили змінити локацію, благо час був більше години. Ми проїхали ще на 12 кілометрів і бік Берестовеньок, і окопалися неподалік переїзду, на 60-му кілометрі. Тут ми дочекалися ЕР2-379 в зворотньому напрямку, а також гібридну електричку ЕР2-392/872.

872-га голова доречі теж була у мене вперше. До цього ми разом з 392-ю головою бачили 870-ту.

Далі ми вже швиденько перемістилися через Красноград, на лінію Красноград - Балки, на змінний струм, де дочекалися електричку Лозова - Полтава під ЕПЛ9Т-008, а також 104-й під ЧС4-154. останнім поїздом, який був нашою ціллю, це приміський з Дніпра. Повернувшись на вокзал, через магаз і холодненьке мохіто, ми зачілили на платформі ЕР9М-398, і стали чекати Дніпровський. Він прибув під ЧМЕ3Т-7317, який доволі давно не втрапляв у кадри. Після цього ми вже змотали вудки, і закинувши Андрія додому, я поїхав на Полтаву.

Додому дістався за годину, без пригод і проблем. Дуже задоволений подібною вилазкою, і тепер вже перевіривши машину на далекі поїздки, я впевнений, що цьогоріч вона не остання. Дякую Андрію за компанію, за бензин, і за настрій, а також його мамі за презент та піццу.

23 серпня 2023, виставка локомотивів в депо Полтава :)
23/08/2023

23 серпня 2023, виставка локомотивів в депо Полтава :)

"Конотопські відьми"У лютому 2021 року, а точніше 21-го числа, у третій день відпустки, і за рік до війни з рашкою, я пр...
01/08/2023

"Конотопські відьми"

У лютому 2021 року, а точніше 21-го числа, у третій день відпустки, і за рік до війни з рашкою, я прибув у Конотоп.

Дану поїздку я планував ще задовго до відпустки, але на реалізацію не вистачало двох вихідних. А пішовши у відпустку вже на третій день я відправився у місто відьом.

Подорож почалася з Полтави-Південної о 20:10 приміською електричкою на Гребінку. О 1:47 ми прибули в Гребінку, де я перебіг (реально біг) на дизель-поїзд ДР1А-262 в бік Ніжина. Через запізнення електрички часу на пересадку майже небуло.

Прибувши в Ніжин о 5:25, я пересів на електричку Ніжин - Конотоп, і вже о 7:15 я десантувався у місті відьом і колоритного трамвайчика, який і був моєю головною ціллю на цей день.

Першим кадром мені втрапила ЕР9Т-731 чернігівського депо, що дрімала на легенькому морозі на станції. Доречі погода була чудова, було тепло як для лютого, вдень взагалі було 5 градусів тепла.

Зробивши селфі на фоні вокзалу, я вийшов на площу до зупинки трамваїв на вул. Свободи. Прошовши вздовж вулиці Свободи, я вийшов де перехрестя з проспектом Миру. Тут і втрапив мені в об'єктив перший трамвайчик - Татра Т3А №105, який слідував за маршрутом 1 в бік Деповської.

Далі прослідувала Татра Т3А №107 за маршрутом 2, який повертав з вул. Свободи на просп. Миру.

В інший бік проїхала Татра Т3А №103 за маршрутом 2.

Татра Т3А №105 вже крутнулась по Деповській, і проскочила в інший бік :)

Нарешті я дочекався КТМ. А саме номер 87, який їхав в бік Деповської по 1-му маршруту.

Далі я вирішив вже проїхатись на провінційному трамвайчику до площі Конотопських дивизій, в центрі містечка.

Тут я зазняв вже знайомі 105 та 87, що їхали по вул. Виконкомівській, яка виходить на саму площу.

Далі з-за повороту виїхав КТМ-5М3 №82, який рухався по 2-му маршруту.

А от наступна фотка вже вийшла ексклюзивною - цілий поїзд з несправного КТМ-5М3 №90 та штовхаючого його Татра Т3А №107. Така собі СБО по-конотопськи.

Патріотичний КТМ-5М3 №72, що їхав по 1-му маршруту з боку Загребелля, простукав повз, також втрапив в кадр. Дуже приєсною була реакція водіїв на зйомку, в основному всі дружелюбні.

Ще один патріотичний КТМ №97 проїхав по вул. Виконкомівській. 106-та Татра по 1-му маршруту була останньою, яку я зняв по площі Конотопських дивізій.

Далі я вирішив проїхати в бік депо. Тут я зняв КТМ №94, що кимарив на коліях в резерві.

107-ма Татра теж заїхала в депо на обід і на прибирання.

За цехами депо стояв КТМ 95 в зчепі з 83-м. 83-й з виду був як тільки з ремонту.
Також я не пройшов повз пам'ятника КТМ №101.

Наступний трамвай довіз мене до кінцевої Рябошапка, де я його зняв, а саме КТМ-5М3 №97. Ним же я проїхався на іншу кінцеву по вул. Вирівська, де теж його зняв у хвіст.

Після того я вирішив повернутися на вокзал під обідні регіональні поїзди. Тут я зфоткав Татру №105 по 1-му маршруті, а пройшовши трохи ближче вже до вокзалу, в кадр втрапив КТМ №70 в лівреї до 360-річчя Конотопської битви.

Вже вийшовши на платформи я вирішив відзняти стоящих на платформах рухомий склад. А саме ЕР9Т-4009 та ЕР9Т-672.
Майже відразу проскочив ВЛ80Т-1177 в бік Ворожби, а зним ЕР9М-384, в ту ж сторону.

Через кілька хвилин прибув регіональний поїзд Шостка-Київ під ЧС4-046. Перекусивши, я повернувся до трамваїв, і сівши на одиничку КТМ №72, я поїхав на іншу кінцева - Загребелля, на іншому боці міста. Тут я його добре відзняв, і ним же поїхав на розїзд зуп. Володимира Великого, де вирішив почекати наступного. Ним виявився Татра №105, яку я зфоткав, і ним же поїхав вже на вокзал, адже підходив час відїзду. На вокзалі ще я зфоткав 106-й і 105-й на розїзді, і пішов вже на платформи.

Тут же об'явили про прослідування вантажного в бік Ніжина, ним був зерносклад під ВЛ80К-553. Також проїхав ще один регіонал із Шостки під ЧС8-011.

І тут я побачив КТМ №83 який я бачив в депо свіжовикрашеним, він стояв на вокзальному розїзді. Упустит його я не міг, тому збігав і зазняв.

ЕР9Т-667 повезла мене о 16:44 в бік Ніжина, де я пересів на дизельок 296/272 і бік Гребінки. В Гребінку я прибув в 0:40, і залишалося до електрички трохи більше години. В електричці я смачно виспався до Полтави. Доречі якщо в день було тепло, то вночі були всі -21, про що свідчить останнє фото ДР1А-287 в депо.

Я був втомлений, але дуже задоволений поїздкою.

ВСІ ФОТКИ ВИКЛАДЕНІ В ХРОНОЛОГІЧНОМУ ПОРЯДКУ, ЯК ПОПАДАЛИСЯ МЕНІ В ТОЙ ДЕНЬ.

Tatra T3A  #107 за маршрутом 2, повертає на вул. Свободи, Конотоп, лютий 2021 :)
30/07/2023

Tatra T3A #107 за маршрутом 2, повертає на вул. Свободи, Конотоп, лютий 2021 :)

Лютий 2021, ст. Конотоп :)
30/07/2023

Лютий 2021, ст. Конотоп :)

17 липня 2023. Кременчуцький апарат ВЛ80К-191 з вантажним, Терешки. Давненько не втрапляв у кадр :)
20/07/2023

17 липня 2023. Кременчуцький апарат ВЛ80К-191 з вантажним, Терешки. Давненько не втрапляв у кадр :)

18.07.23 Теплого дня перед днем народження, я вирушив в чергову подорож Харківщиною. Бажання повністю закрити Люботинськ...
20/07/2023

18.07.23 Теплого дня перед днем народження, я вирушив в чергову подорож Харківщиною. Бажання повністю закрити Люботинський парк було великим, і надії на щось нове теж були амбітними.

Зі мною як завжди був мій добрий друг Андрій Ільченко.

Але коли кількість "чогось нового" по ходу зйомки зменшується, то шанси вловити "ще щось нове" теж зменшуються.

Перше враження від дня було приємне - відразу ж новий для мене апарат - ЕР2-582 в восьми-вагонному складі. Окрім ЕР2-1318 це єдина восьми-вагонка в Люботині. Також на станції стояла ЕР2-571, яка повинна була відправитися за нами через годинку. 582-ю ми виїхали на 53 км, звідки відразу, після фото, вирушили на наші рибні місця. Було тепло, навіть спекотно, але у нас були стабільні водні запаси, і повно сил і енергії.

Дійшовши до потрібної точки, ми окопались і стали чекати 571-шу. Дочекались, зробили світлини :) Далі вже була інтрига, що ж проїде з боку Харкова. Очікування були різні, але нажаль 354-ту ми вже тут знімали.

Повернувшись на 53 км. ми стали чекати електричку з Харкова, з надіями чогось нового. Але, очікування не підтвердилися, приїхала з запізненням на 20 хвилин ЕР2-636/336.

Нею ж ми добралися до Краснограда, а звідти вже по домам.

По 3-му кілометрі я десантувався, і ще почекав 101-й поїзд під ЧС4-154. Було нестерпно спекотно, навіть душно, бо ввечері був дощ. Але все це переживається, а фоточки вийшли чудові.

16.07.23 Цього дня ми добре погуляли як по місту, так і по поїздам. Компанію мені склав Влад Безродний, якого я зняв з а...
20/07/2023

16.07.23 Цього дня ми добре погуляли як по місту, так і по поїздам. Компанію мені склав Влад Безродний, якого я зняв з автобуса на автовокзалі о 8-й годині.

По дорозі на автовокзал, побчив відкриті сигнали з Кременчука, і по часу я вкладався, вирішив почекати - світлина ВЛ80Т-1830 з вантажним в колекцію.

Воз'єднавшись з Владом, ми файно погнали на першу фототочку в районі обеліску №1 Поля Полтавської битви, на дільниці Київська - Шведська. По часу ми повинні були НЕвстигнути до 22-го поїзда, адже виїхали з автовокзалу о 8:11, а він відправлявся о 8:21. Тобто 10 хвилин на дорогу від АС-1 до Яківчанської. Але дивним чином ми добре проскочили всі вузькі місця і саме як ми десантувалися з авто, як 22-й поїзд Львів - Харків вискочив з-за повороту. ВЛ82М-077 чергове його фото в колекції. За ним ми дочекалися ЧС8-023, який привіз 22-й з Києва, а також швидкісну ЕР9М-507. Далі останнім об'єктом який ми чекали став ЧС4-083 з поїздом 150 Чернівці - Полтава.

Після нього ми змінили дислокацію, і вирушили на ст. Супрунівка. Тут на нашу радість нам втрапив ЧМЕ3-5972 та ВЛ80К-726 з вантажним, і ЧС4-110 під поїздом 1 Івано-Франківськ - Харків;

Після порції залізничної ми вирушили в місто, де добряче погуляли на площі незалежності, і відзняли порцію тролейбусів, а вже після - вирушили на Копили, під 101-й.

ЧС4-207 був в голові 101-го поїзда, який ми гано зняли в сосновому лісі. Вже небагато часу залишалося до від'їзду Влада, ми вловиви ще ЧМЕ3-2883 і розійшлися :) Вдалий день. Фото міста і тролейбусів будуть окремо :)

Address

Poltava
37000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Sergiy Syder "Rudiy Kit" Rail Photographer posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Sergiy Syder "Rudiy Kit" Rail Photographer:

Share

Category