12/07/2022
💙РАЗОМ МИ СИЛЬНІ💛
Миколаїву потрібна питна вода!
З нашого міста кожного тижня ми відправляємо 20+ тон води. Минулого разу це було 24+ тон. І це офігезно. Я хочу подякувати кожному хто допомогає. Але ми повинні допомогати далі💪
Як допомогти🙏💪
1. Приносити воду у штаб (вул. пр.Миру 41, волонтерській штаб)💧
2. Репости (котрі допомогають збирати кошти на пляшки)💁
3. Кожного четверга чекаємо вас на акво-кросфіт по-українські🚣🏄🏊🤽
4. Донати (10, 20, 30 грн, це велика допомога) 🙌
5375411202359332
Я зрозумів одне, українці неймовірні, ти неймовірний. Ми обов'язково переможемо!💪
🇺🇦Слава Україні!🇺🇦
За рідке фото мене велика подяка
#україна #війна2022 #миколаївбудепити #миколаїв #водадомиколаїва #чорноморськ #мипереможемо #перемогаукраїни