04/12/2022
Сьогодні трошки про кохання.
Як і в житті, на зйомці важливо бути собою, дозволяти собі відчувати момент і насолоджуватися кожною хвилиною поруч з коханою людиною. Дивитись в очі, торкатись, смішити, цілувати, розслабитись. Невимушеність і природність – це головне в стосунках і в кадрі.
Фотограф присутній лише для того, щоб ваш безцінний момент для двох зберегти, подарувати емоції і постійно спонукати вас до обіймів і поглядів в очі😅💛