20/02/2024
«Вибери собі роботу до душі, і тобі більше не доведеться працювати ні дня у своєму житті»
- Конфуцій.
Ай як романтично звучить, чи не так? 🙈
⠀
Я б перефразувала: «Виберіть собі роботу до душі і ви будете пахати все життя» 😀
За фахом я філолог. Викладач української мови та літератури. І так, я в професію викладача теж ішла з любовʼю і великим бажанням.
Затишний офіс, студія навчання та розвитку «Tutoria», теплий колектив пліч-о-пліч і діти, тінейджери, й кожен з них цілий всесвіт!
Але… йшов час і траплялись зміни, на які я, як проста людина, не могла впливати. Стан мого здоровʼя перевернув весь мій світ і зруйнував на мить все, що я любила і в що вірила.
Але, сила духу. І сила любові й підтримки людей поруч, які в той момент вірили в мене більше, ніж я сама і стали тією рушійною силою, яка повернула мене до життя і змусила почати спочатку попри все.
І хоча читати та писати мені все так же важно: букви впираються і не хочуть піддаватися, пливуть суцільним потоком, а викладання відійшло в бік…. Минув час і я вже близько 7-ми років займаюся тільки фотографією і горю цим, мій день швидше закінчиться вивченням нових фішок з обробки, особистого бренду чи іншої корисності. Будь-який фільм спокійно проміняю на позачерговий відео-урок по світлу, стилю, чи таргету, на показ, чи на історію мистецтва.
⠀
Тобто робота знову ніколи не зупиняється, але енергії на неї значно більше, коли ти «гориш», і на все інше відповідно теж 👌🏻
Головне не заганяти себе, щоб весь той інтузіазм не переріс в вигорання.
⠀
Працюючи на себе, я почала розвиватися не тільки, як фотограф, а й вивчати інші сфери, які просто необхідні для зростання. Бути фотографом, це бути трохи маркетологом, трохи психологом, таргетологом, трохи бухгалтером, в також експертом з особистого бренду, курʼєром, іноді аніматором(і не тільки для дітлахів), дизайнером тощо 💫
⠀
Працюючи на себе, ти стаєш більш ерудованою, організованою, сміливою, швидкою, комунікабельної, бо всі ці риси надважливих для твого росту і руху ваеред.
Без сміливих рішень можна все життя тупцювати на місці, тому, як кажуть: не відкладай на завтра))
А ви як? Працюєте за фахом? Чи теж прийшли до роботи мрії координально змінивши нішу?