13/03/2026
Товариство, перепрошую, давно не з'являвся в етері. Служба. Мав трохи часу збагнути сьогодення. Але хіба то був би я якби тим скористався? :) Так, хіба що дрібка роздумів ... Але то таке, мо згодом, буде день ... Наразі все якесь химерне, трохи ніби як по інший бік фото камери, ніби зображення світлопису... Дивне, таке об'ємне і атмосферне, та я не можу його відчути, торкнутись, чи бодай якось осягнути... Це ніби дихати на повні груди під водяною товщою. Літати на в випередки з косяками хижих риб, котрі пірнають у самісіньку вись аж до темного дна ... А потім линути в обіймах бистрини, дивитись на зорі, й не розуміти де плесо... А мо й ти сам вже є часткою цього плеса, мо ти і є це плесо, чи то лише відображенням у цій тихій шибі, котра часом сходить брижами - ковтає у полон зірниці...
@топові прихильники
Думки, березень, 2026 р.
Світлина 2020 р.
Олексій Колобов.