04/12/2020
04.12.2020❤️🐻
Ось вже 5 місяців пролетіло, як одна мить. Наш допитливий 👀малюк росте не по днях, а по годинах. Все йому треба дивитися😀😀😀 вивчив уже весь вміст в шафах, на полицях, ось тільки поповзе і все «Тримайтеся батьки, всюди буду шарудіти» 🤪🤪🤪
Уже виявляє велику цікавість до дорослої їжі, «чому все їдять млинці, а ні?» 🍌🍏🥬🥦🍼І тому ми з татом вирішили, що пора потихеньку пробувати вводити людську їжу про сьогодні святковий обід у нас буде «кабачок»