16/09/2022
Ще одна ідея втілена у життя. Я дуже довго хотіла таку зйомку. Довго готувалась. Витратила купу грошей. Але тепер в мене є ці кадри.
Ми заїхали не туди, конячку привели раніше на годину, ніж ми замовляли, та ще й дощ полив неначе з відра... думала, що вже все... накрилося мідним тазом😂 і зйомку потрібно буде переносити. Звісно можна було б знімати і у дощ.... але... по-перше, техніку жаль, а по-друге, - трохи не та зйомка... не для дощу.... хоча можливо було б теж щось цікаве.
Коротше кажучи, ми таки зняли щось дуже близько до того, що мені було потрібно.
Хочу подякувати моїй шикарні моделі Єві .model , що вона все зробила на всі 100%!!!! Прерія також стояла по "стійці смирно", хоча мені і було потрібно дещо інше, але тут я вже викручувалась, як могла, і декілька кадрів таки зловила саме того, що хотіла від коня у кадрі. Але то ж не людина😊. Хоча дуже хотілося б, щоб берейтор таки прислухався до побажань фотографа. Дуже тяжко потім замальовувати того берейтора у фотошопі. Як сказав мій чоловік: він хотів примазатися до чужої слави🤣 але не вийшло. І славу все ж таки отримала Прерія, а не її берейтор😁
Велика подяка за прекрасну Прерію! Вона фантастична конячка!!!! В кадрі - просто мрія!!!!
Ну і велика подяка клубу Скіф та за те що надали нам з Євою амуніцію лучниці та навчили Єву правильно натягувати тетиву лука. Єва таки пульнула стрілу на останок. Ми ту стрілу потім довго шукали в траві. Знайшли слава Богу!
Ще маю подякувати Лєнусі
та ресторану за надані нам аксесуври для зйомки. Вони були прямо дуже доречними!
Ну і подяка Алінці за вихованку .models.km що, як модель, повністю влаштувала мене, як фотографиню, і потішила моє серце. Ну і за сапоги 😉
Величезне ДЯКУЮ всім, хто був дотичний до цієї зйомки тим, чи іншим чином!
Ми її зробили! Чим я дуже втішаюся💙💛