25/05/2026
De cele mai multe ori, gravidutele care ajung in studioul meu imi spun aceleasi lucruri…
„Nu stiu sa pozez.”
„Am luat prea mult in greutate.”
„Fata mea este asimetrica.”
„Nu sunt fotogenica.”
„Nu imi place profilul meu.”
„Nu stiu ce sa fac cu mainile.”
„Poate nu arat ca fetele acelea superbe din poze…”
Si stii ceva? 🤍
Aproape toate femeile intra cu emotii… dar pleaca altfel.
Pentru ca o sedinta foto de maternitate nu inseamna doar o rochie frumoasa sau o camera buna.
Inseamna experienta fotografului, lumina potrivita, pozitionarea corpului, unghiurile, expresiile, ghidarea si increderea pe care o simti in timpul sedintei.
Rolul meu este sa te fac sa te vezi asa cm poate nu te-ai vazut niciodata pana acum: feminina, eleganta, puternica si frumoasa exact asa cm esti in aceasta perioada.
Iar unul dintre cele mai frumoase momente pentru mine este cand clienta isi vede imaginile si spune:
„Oau… chiar eu sunt?”