24/06/2026
Anno - itt már kevés volt a vízhozam, rém csúszós volt és amit meg kell említenem: a nedves, nyomasztó meleg levegő miatt , semmi széljárás nem volt, a férjem nem is jött velem felfele, mert rosszul lett. Nem kívánom senkinek a drukkot.
Judit M. Bodó barangoló, (Drumetii, natura, arhitectura in Arad; Romania; Europa) ...
Insulă Relaxării La Pecica
Arad
X
Be the first to know and let us send you an email when Jőjj velünk. Barangolni jó. posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.
Send a message to Jőjj velünk. Barangolni jó.: