Hi,
I'm Kamila and if you are reading these words it means you stepped into my world. Photography is very important to me. I use it to express how I perceive the world and how I feel deep inside. Sometimes I feel that the image that appeared in my mind is defined and real and my only role is to bring it to the world, into a daylight. And yes, the light... The photography, I love, wouldn't be poss
ible. Neither without the shade...
I enjoy the most taking photos of people and places I visit. People fascinate me enormously... As individuals, couples and in any possible combination. The world that surrounds me is fascinating and photography allows me to stop the time for a moment. I can make a smile, a sigh, happiness, or sadness immortal. If you want to stop the time, catch the moment, write to me. Perhaps I can help you? If you want to share your thoughts regarding what you found on my page, please do. If you want to contact me, say just HI or more, please send me a message/email. Take care,
Kamila :)
______________________________________
Nazywam się Kamila i jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że trafiłeś/aś do mojego świata. Jest mi bardzo miło, że tu jesteś :). Fotografia jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki niej mogę pokazać jak postrzegam świat i co siedzi mi w sercu i głowie. Czasem mam wrażenie, że obraz, który pojawił się w moich myślach tak na prawdę jest skończony, a mnie nie pozostaje nic innego jak wydobyć go na światło dzienne... A propos światła... bez niego nie byłoby zupełnie fotografii, którą tak kocham :). Zresztą bez cienia również by jej nie było...
Najbardziej lubię fotografować ludzi i miejsca, które odwiedzam. Ludzie niezmiennie są dla mnie fascynujący... W pojedynkę, jako pary i w każdej możliwej konfiguracji :). Świat, który mnie otacza potrafi być fascynujący a fotografia, to dla mnie pauza w płynącym nieprzerwanie czasie... Pozwala mi zatrzymać uśmiech, westchnienie, radość i smutek...
Jeśli masz ochotę zatrzymać czas, uchwycić chwilę, napisz... może pomogę :). Jeśli masz ochotę podzielić się refleksją nt. tego co tutaj obejrzałeś/aś, podziel się nią... :)
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, powiedzieć cześć albo cokolwiek innego, pisz :). Miłego dnia/nocy*
Kamila :)
* niepotrzebne skreśl :).