10/03/2026
✅️Wczorajszy dzień zostanie ze mną na wiele lat.
Czas spędzony wśród przyjaciół ale i nowych osób, klientów, kobiet...
💄No właśnie... "Dzień Kobiet" w Agata Optyk" przeszedł już do historii, ale nie dla mnie i wszystkich uczestniczek oraz organizatorek.
📸Dziękuję za to, że część z was zajrzało do mojego małego pokoiku i oddało się w moje fotograficzne ręce. Za każde dobre słowo, za uśmiechy i wasze historie. Każda z nich inna i każda wyjątkowa, bo jesteśmy wyjątkowe! Tylko czasami w pędzie codzienności tego nie zauważamy.
Dzisiaj pierwsze efekty naszych wczorajszych mini sesji. Mam nadzieję że dziewczyny będą zadowolone. ❤️
A wam? Jak się podobają? :)