10/09/2024
Poznajmy się zatem☺️
Cześć, jestem Ula!
Z wykształcenia jestem germanistką, z pasji fotografką...
Od zawsze artystyczna dusza. Lubię tworzyć i dbać o szczegóły!
Fotografując wierzę, że robię coś ważnego - bo chwile zamknięte w kadrze z biegiem lat okazują się najcenniejsze!
Pozytywnie patrzę na świat. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna!
Tworzę w plenerze - magiczne, pełne słonecznego ciepła zdjęcia, które łączą spontaniczność dziecięcych chwil z bliskością natury.
Uwielbiam piękne miejsca z dala od miejskiego zgiełku. Ale czasem wyszukuję niepozorne miejsca w środku miasta i tworzę piękne kadry udowadniając, że piękno jest wokół nas!
Co mnie wyróżnia?
To, że też jestem mamą! Dzięki czemu potrafię jako fotograf z łatwością nawiązać relację z dziećmi, ośmielić je i zachęcić do współpracy. Z drugiej strony jako mama doskonale rozumiem potrzeby i obawy rodziców - zawsze dbam o komfort i bezpieczeństwo dzieci.
Prywatnie jestem żona strażaka i mamą cudownej Gabrysi, przy której nauczyłam się uwieczniać ulotne momenty.
Czego możesz spodziewać się na moim profilu?
🌿 wielu pięknych, naturalnych zdjęć
🌿 fotografii utrzymanej w rytmie pór roku
🌿 informacji o sesjach, nowych projektach i cyklach tematycznych
🌿 informacji o produktach fotograficznych
🌿 backstage z życia fotografa
Zapraszam, rozgość się i zostań na dłużej...
U.